اخبار سیاسی

شمارش کاغذهای ارائه شده به ناشران

رئیس کمیته تخصیص و توزیع کارگروه کاغذ کتاب معاونت امور فرهنگی گفت: کاغذهای توزیعی سال 99 مربوط به سال 98 است و برای سهمیه سال 99 قرار است وزیر ارشاد پیگیرد تخصیص های جدید باشد.

20 مرداد 1399

پیشنهاد وزارت اقتصاد برای اخذ مالیات 25 درصدی از معاملات املاک

خبرنگاران :بر اساس لایحه پیشنهادی وزارت اقتصاد، در صورت تایید و تصویب در دولت و مجلس، از عایدی معاملات املاک مالیات 25 درصدی وصول خواهد شد.

20 مرداد 1399

روسیه خواستار توقف جنگ در لیبی شد

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که وزیر خارجه این کشور در دیدار با هیأتی از دولت وفاق ملی لیبی، طرف های درگیر را به گفت وگوی فراگیر دعوت کرده است.

19 مرداد 1399

ملاقات سفیر ایتالیا با رئیس اتاق بازرگانی تهران

سفارت ایتالیا در ایران از ملاقات سفیر آن کشور با رئیس اتاق بازرگانی تهران با هدف تقویت روابط بخش خصوصی دو کشور اطلاع داد.

16 مرداد 1399

پیگیری مطالبات و دغدغه های جامعه دانشگاهی در هفته گذشته به کجا رسید؟

مطالبات مطرح شده جامعه دانشگاهی در سامانه فارس من از سوی خبرنگاران خبرنگاران پیگیری شده است.

13 مرداد 1399

چند راه چاره برای مراقبت از سالمندان در برابر کووید 19

استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه آلودگی یک سالمند مبتلابه کرونا در مرکز نگهداری از سالمندان می تواند منجر به آلودگی شمار زیادی از ساکنین، کارکنان و ملاقات کنندگان شود، گفت: پیشگیری، غربالگری و شناسایی سریع مبتلایان و اجرای...

12 مرداد 1399

ایران 11 تن تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کرونا به افغانستان اهدا کرد

مقامات افغانستان از اهدای یاری 11 تنی تجهیزات پزشکی از سوی جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با کرونا به کابل خبر دادند.

11 مرداد 1399

حذف نمونه های اولیه بیماران کرونایی برای احتیاط

چین اذعان کرد که به آزمایشگاه های غیردولتی در این کشور دستور داده تا نمونه های گرفته شده از اولین مبتلایان به ویروس کرونا در مراحل آغازین شیوع، را از بین ببرند.

3 مرداد 1399

مشخص تکلیف مسابقات فوتبال، موافقت با ورزش های انفرادی

به گزارش خبرنگاران، ایرج حریرچی، در گفتگوی تلفنی با اخبار شامگاهی شبکه یک سیما، درباره از سرگیری برخی ورزش های انفرادی در برخی استان ها به دستور وزیر بهداشت و نامه وی به وزارت ورزش و جوانان، اضافه کرد: در خصوص 29 ورزش انفرادی مثل انواع رشته های دو و میدانی،...

1 مرداد 1399

اعتراض به طرح فاصله گذاری این بار در لندن

یک مقام ارشد پلیس در بریتانیا خاطرنشان کرد که پلیس لندن روز شنبه معترضان را که در مخالفت با قرنطینه ویروس کرونا جمع شده بودند، متفرق نموده و 19 نفر را نیز به جرم زیر پا گذاشتن مقررات فاصله اجتماعی دستگیر نموده است.

1 مرداد 1399

بلومبرگ: آمریکا با پٌزهای توخالی قادر به ایجاد اتحاد علیه ایران نخواهد بود

تارنمای شبکه خبری بلومبرگ در مطلبی نوشته آمریکا با پز توخالی قادر به جلب حمایت متحدانش علیه ایران نخواهد بود.

30 تیر 1399

ال.ان.جی آمریکا جایگزین گاز ایران در بازار ترکیه می شود

غفلت 8 ساله وزارت نفت برای حفظ و توسعه بازار گاز ایران در ترکیه باعث شده است که آمریکا بتواند به راحتی در بازار ترکیه نفوذ کرده و LNG خود را جایگزین گاز ایران کند.

21 تیر 1399

مدیریت پرسپولیس در بحران!

مهرداد هاشمی که تلاش زیادی کرد مدیرعامل باشگاه شود، پس از آنکه با فشار هواداران مجبور به عقب نشینی شد، به نقدها شدید و سریالی از مدل همکاری با کارگزار فعلی پرداخت که حتی شایعاتی در مورد درگیری های او با رسول پناه در دفتر وزیر ورزش و سپس جلسه هیئت مدیره...

20 تیر 1399

ایست بانکی به خانه اولی ها

دوره ثبت نام (افتتاح حساب) در صندوق پس انداز مسکن یکم بعد از 5 سال عضوگیری به سرانجام رسید. هنوز موضع رسمی سیاست گذار پولی درباره سرنوشت نظام پس انداز و تامین اقتصادی خانه اولی ها از بابت تمدید اعتبار این صندوق یا اجرای مدل دیگر، اعلام نشده است؛ اما مسوولان...

18 تیر 1399

خبرنگاران پروژه راه سازی خلخال - منجیل فعال شد

اردبیل - خبرنگاران - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: برغم محدودیت بوجود آمده در اجرای طرح های راه سازی استان ناشی از شیوع بیماری کرونا ،پروژه احداث راه خلخال - منجیل پس از مدتی توقف مجددا فعال شد.

15 تیر 1399

درخواست کنگره برای بازنگری در کمک به سازمان بهداشت جهانی، پامپئو احضار می شود

5 سناتور با معرفی یک طرح پیشنهادی خواستار بازنگری در مشارکت آمریکا برای تامین منابع مالی مورد نیاز سازمان بهداشت جهانی و سایر نهادهای بین المللی شدند.

14 تیر 1399

نشست اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با وزیر ورزش

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به ملاقات وزیر ورزش می فرایند.

13 تیر 1399

مسئولیت عملیات ناکام علیه ونزوئلا رایک نظامی آمریکائی برعهده داشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز، جردن گوریو (Jordan Goudreau) نظامی سابق عضو نیروهای ویژه آمریکا اظهار داشت که مسئولیت عملیات ناکام روز گذشته علیه ونزوئلا را برعهده داشت.

12 تیر 1399

دلایل تشدید تحرکات تکفیری ها در عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، باقر الزبیدی وزیر کشور اسبق عراق به واکاوی تشدید تحرکات تکفیری ها و حملات آنها به نیروهای حشد شعبی در عراق پرداخت.

10 تیر 1399

وزیر خارجه عمان: نباید سناریوی سوریه در لیبی تکرار گردد

وزیر خارجه عمان ضمن تاکید بر اینکه باید از تکرار سناریوی سوریه در لیبی ممانعت کرد، گفت، در مورد اهمیت راه چاره سیاسی در لیبی نوعی اجماع وجود دارد.

7 تیر 1399
تعداد: (244)