اخبار مجلس

خودروهای بدون معاینه فنی به وسیله دوربین ها رصد و جریمه می شوند

خودروهای بدون معاینه فنی به وسیله دوربین ها جریمه خواهند شد. مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از رصد و اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی به وسیله دوربین های نظارتی برون شهری اطلاع داد.

26 تیر 1400

کمیته انضباطی در انتظار لایحه دفاعی سایپا و پیکان

کمیته انضباطی فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه های پیکان و سایپا از این باشگاه ها خواست لایحه دفاعی خود را درباره حواشی ملاقات تیم شان ارائه نمایند.

10 تیر 1400

تمدید 6 ماهه مهلت تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا و آثار اقتصادی آن، ستاد ملی کرونا با هدف مانع زدایی و پشتیبانی از تولید، با تمدید مهلت های تعیین شده در قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی به مدت شش ماه موافقت کرد.

12 خرداد 1400

فوت 332 بیمار کووید 19 در شبانه روز گذشته ، تزریق بیش از 1.1 میلیون دُز واکسن در کشور

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: با فوت 332 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید 19 در شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 72 هزار و 90 نفر رسید. پنج هزار و 421 هزار نفر در کشور با دریافت هر دو دوز واکسن کرونا واکسینه شده اند.

31 اردیبهشت 1400

خبرنگاران محدودیت های کرونایی در سبزوار اعمال شد

سبزوار- خبرنگاران- فرماندار ویژه سبزوار گفت: با توجه به شرایط بحرانی این شهرستان از نظر شیوع ویروس کرونا، محدودیت های جدید از امروز (پنجشنبه) تا دو هفته اعمال می گردد.

11 اردیبهشت 1400

فوت 172 بیمار کووید19 در کشور، 2048 بیمار جدید بستری شدند

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جان باختن 172 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در کشور اطلاع داد و گفت: مجموع جان باختگان این بیماری به 63 هزار و 332 نفر رسید.

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران معاون وزیر کشور: قوانین مزاحم بخش فراوری باید حذف شوند

اصفهان- خبرنگاران- معاون مالی وزارت کشور گفت: باید پل ارتباطی کارشناسی میان کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی برای شناسایی قوانین مزاحم و بهبود محیط کسب و کار ایجاد گردد.

5 فروردین 1400

ملاحظات و نگرانی های ایران به اطلاع آژانس رسید

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی گفت: ملاحظات و نگرانی های ایران در زمینه اصل محرمانگی رسما طی نامه ای به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید.

26 اسفند 1399

عنابستانی و توضیحی بدتر از اصل ماجرا

عباس عبدی روزنامه نگار و تحلیلگر در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: نماینده مجلسی که متهم به سیلی زدن به یک سرباز است، توضیحاتی را از واقعه ارایه داد که ابعاد جدیدی از این ماجرای به ظاهر عادی را پیش روی عموم باز کرد. مساله کنونی فقط این نیست که آیا این...

5 اسفند 1399

بیانیه جمعی از پزشکان عمومی داوطلب شرکت در آزمون دستیاری ، به تخلفات آزمون دوره 48 دستیاری تخصصی پزشکی رسیدگی کنید

جمعی از پزشکان عمومی داوطلب شرکت در آزمون دستیاری، در بیانیه ای خطاب به مسئولین کشوری نوشتند: در مورد آزمون دوره 48 دستیاری تخصصی پزشکی، بیش از این اجازه وقوع تخلف به معاونت آموزش وزارت بهداشت و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی ندهید.

25 بهمن 1399

عامل اصلی گرانی خانه گزارش های بانک مرکزی از بازار مسکن است

مصطفی قلی خسروی با بیان اینکه گزارش بانک مرکزی بانک ها را از ورشکستگی نجات داد گفت: عامل افزایش قیمت مسکن بانک مرکزی است نه مشاوران املاک.

6 بهمن 1399

تشکیل کمیته فنی کشتی مازندران با حضور قهرمانان نامدار

به گزارش خبرنگاران، عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی استان مازندران با اعلام خبر انتخاب اعضای کمیته فنی این هیات، گفت: اعضای کمیته فنی کشتی مازندران باید همواره پای کار باشند تا بتوانیم برای این رشته پرافتخار، کارهای بزرگی انجام دهیم. ضمن اینکه به هیچ وجه...

20 دی 1399

بانک مرکزی: 7 میلیون سرپرست خانوار وام یک میلیونی گرفتند

بانک مرکزی گفت: در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، تا به امروز بالغ بر 6 میلیون و 993 هزار و 380 سرپرست خانوار از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.

17 دی 1399

بنزین 1400 گران می شود ؟

خبرنگاران : معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به قیمت حامل های انرژی گفت: در لایحه بودجه سال آینده هیچ گونه افزایش قیمتی برای این فرآورده ها پیش بینی نشده است.

10 دی 1399

خبرنگاران تعداد مبتلایان به کرونا در کرمان کاهش یافت

کرمان - خبرنگاران - جانشین استاندار در ستاد کرونا کرمان گفت: با اعمال محدودیت های جدید از هفته گذشته تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا و افراد فوت شده کاهش پیدا کرده است و محدودیت ها تا بهتر شدن شرایط ادامه دارد.

10 دی 1399

رشد بودجه دانشگاهها در لایحه 97 کفاف دستمزدها را نمی دهد

محمدرضا پورمحمدی گفت: رشد بودجه دانشگاه های کشور در لایحه بودجه سال 97 حدود 14 تا 16 درصد است. بنابراین اگر می خواهیم توسعه علمی متوقف نشود با این بودجه های قطره چکانی نمی توان در این راستا حرکت کرد.

9 دی 1399

لایحه حقوقی پرسپولیس در اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر به CAS ارسال شد

خبرگزاری خبرنگاران- لایحه باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محرومیت عیسی آل کثیر به ثبت رسید.

8 دی 1399

چرا مجمع سهامداران حقیقی به نفع سهامداران خرد است؟

بعد از مدت ها انتظار سهامداران حقیقی (خُرد) برای تشکیل مجمعی به منظور احقاق حقشان، در این هفته شاهد چراغ سبز مجلسی ها بودند.

6 دی 1399

تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت در نشست امروز این کمیسیون، کلیات طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

26 آذر 1399

اعلام موضع دولت درباره افزایش تعداد نمایندگان مجلس و تقسیمات کشوری

تهران (پانا) - قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس با اشاره به طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس، گفت دولت موافق افزایش تعداد نمایندگان نیست لذا مجلس در طرح پیشنهادی خود باید بار اقتصادی آن را پیش بینی کند.

27 آبان 1399
تعداد: (49)