مقالات گردشگری

استاد اسدی: قبل از فوتبال راننده تانک بودم

استاد اسدی در روزهایی که فعالیت فوتبالی اش کمرنگ شده، در حال نوشتن خاطرات خود و انتشار یک کتاب است. او برای کتاب خود این نام را هم انتخاب نموده: کی به عابدزاده گل زد؟

3 خرداد 1399

محدودیت های شدید برای تردد خودروها در روز طبیعت

رئیس پلیس راهور استان اردبیل از تشدید محدودیت خودروها در تردد شهری و خارج از شهرها در روز طبیعت خبر داد.

30 اردیبهشت 1399

قرنطینه خانگی جمعیت 147 میلیونی روسیه به دستور پوتین

دولت روسیه در واکنش به افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا برای همه جمعیت 147 میلیونی این کشور قوانین سختگیرانه اعمال می نماید.

29 اردیبهشت 1399

سفری به شهر مدرن سانفرانسیسکو

شهر های مختلف و مدرن گونه ای در سراسر دنیا وجود دارند که برای رسیدن به چنین درجه ای، تاریخی پرفراز و نشیب را پشت سر گذرانده اند و امروز تبدیل به یک شهر گردشگری و معروف شده اند. در میان این شهر های زیبا نام سان فرانسیسکو نیز به چشم می خورد که امروز خبرنگاران...

27 اردیبهشت 1399

قرنطینه تمامی کشور ایتالیا به دلیل کرونا

دولت ایتالیا محدوده قرنطینه را به علت ویروس کرونا به تمامی کشور گسترش داد و محدودیت های رفت و آمد از این ئس در تمام ایتالیا اجرا خواهد شد.

25 اردیبهشت 1399

یک هیات ایرانی به اوکراین می رود

به گزارش خبرگزاری رویترز، وادیم پریستایکو امروز(آدینه) در مجلس اوکراین گفت، ایران پس از آنالیز اطلاعات جعبه سیاه از سوی تیم تحقیقاتی مشترک متشکل از کارشناسانی از ایران، کانادا و اوکراین، می خواهد اطلاعات و صدای ضبط شده توسط جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی...

23 اردیبهشت 1399

ایرلاین های آمریکایی: تمامی پروازهای مسافری را لغو می کنیم

به نظر می رسد که ایرلاین های آمریکایی قصد دارند تمامی پروازهای مسافری خود را تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی لغو نمایند.

23 اردیبهشت 1399

مسیرهای ورودی به مناطق گردشگرپذیر کرمان مسدود می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تمامی مسیرهای ورودی به مناطق گردشگر پذیر این استان مسدود می شود.

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کوبا هم برای مقابله با کرونا مرزهایش را می بندد

تهران- خبرنگاران- دولت کوبا به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا مرزهایش را از روز سه شنبه هفته جاری به مدت 30 روز می بندد.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 30 نفر بر ممنوعیت پذیرش جهانگرد در کهگیلویه و بویراحمد نظارت می نمایند

گچساران - خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 30 نفر بر طرح ممنوعیت پذیرش مسافر در مناطق گردشگری این استان نظارت می نمایند.

19 اردیبهشت 1399

از سیل تا کرونا ، گیشه 98 سینما چگونه گذشت؟

سرانجام سال است و زمان حسابرسی و ارزیابی آنچه پشت سر گذاشته شده است، سالی که هر ماهش با اتفاقاتی همراه شد؛ از سیلی که در نوروزش خانه هایی را ویران کرد تا ویروسی که در سرانجام سالش همه را خانه نشین کرد. با این حال گیشه 98 سینمای ایران، با نمایش حدود 70 اثر...

14 اردیبهشت 1399

دفاع ترامپ از عملکرد رئیس جمهوری برزیل

همزمان با افزایش نگرانی ها از احتمال تبدیل شدن برزیل به یکی از کانون های شیوع ویروس کرونا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از عملکرد ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری برزیل به عنوان یک دوست و متحد دفاع کرد.

14 اردیبهشت 1399

افزایش بازدیدهای نظارتی از آثار تاریخی فرهنگی استان گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: با توجه به شیوع کرونا ویروس و کاهش حضور مراجعه کنندگان و مردم در اماکن تاریخی فرهنگی استان، بازدیدهای نظارتی محسوس و نامحسوس از این آثار در سراسر استان افزایش خواهد یافت.

13 اردیبهشت 1399

خبرنگاران جایگاه های سوخت تعطیل نمی شود

تهران - خبرنگاران - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ضمن تکذیب شایعه تعطیلی جایگاه های سوخت گفت: برنامه ای برای تعطیلی جایگاه های سوخت در کشور وجود ندارد.

11 اردیبهشت 1399

بازدید از رستوران های بین راهی شهرستان سرخه

سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرخه گفت: رستوران های بین راهی شهرستان سرخه مورد بازدید قرار گرفتند.

9 اردیبهشت 1399

پلمب بنای تاریخی میبد به دلیل مرمت غیراصولی

خانه امامی شهر میبد متعلق به دوره صفویه و با 400 سال قدمت، به دلیل مرمت غیراصولی با دستور دادستان پلمب شد.

7 اردیبهشت 1399

آیا توافقات روسیه-ترکیه تأثیری بر اوضاع ادلب خواهد داشت؟

با وجود توافقات پوتین و اردوغان درباره حل بحران ادلب، شواهد زیادی وجود دارد که گویای ادامه وخامت اوضاع است: ترکیه خود را برای عملیات نظامی گسترده آماده نموده و دمشق هم قصد سازش با آنکارا و گروه های تروریستی را ندارد.

5 اردیبهشت 1399

یک پزشک اهل انزلی در راه خدمت به بیماران درگذشت

خبرنگاران/گیلان دکتر سیامک دیوشلی پزشک متعهد و مردمی بیمارستان شهید بهشتی انزلی ساعاتی پیش در راه خدمت رسانی و مراقبت از بیماران، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

5 اردیبهشت 1399

قلعه قدیمی یا پورانا کویلا، قدیمی ترین بنای دهلی

قلعه قدیمی دهلیدر میان جاذبه های دهلی مکانی که بتوانید هم از بنایی تاریخی و قدیمی دیدن کنید و هم در دریاچه ای زیبا قایق سواری کنید، را در کنار قلعه قدیمی دهلی پیدا خواهید کرد. در مجله گردشگری خبرنگاران و به دنبال معرفی جاذبه های دهلی برای گردشگران و مسافران،...

4 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز شبه جزیره کره پرواز کرد

پکن-خبرنگاران-خبرگزاری یونهاپ از کره جنوبی یک روز پس از پرتاب دو فروند موشک از سوی کره شمالی، گزارش داد: هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز شبه جزیره کره به پرواز درآمده است.

31 فروردین 1399
تعداد: (217)