شرکت ها برای استفاده از اطلاعات کاربران هندی باید اجازه بگیرند

به گزارش دکتر برای تو، قرار است طی روزهای آینده آخرین نسخه از لایحه حمایت از اطلاعات شخصی کاربران به مجلس هند ارائه می گردد. طبق آن شرکت ها برای استفاده از اطلاعات کاربران باید اجازه بگیرند.

شرکت ها برای استفاده از اطلاعات کاربران هندی باید اجازه بگیرند

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

آخرین نسخه از لایحه حمایت از اطلاعات شخصی هند شرکت های فناوری را ملزوم می نماید قبل از استفاده از داده های کاربران از آنها اجازه بگیرند. همچنین شهروندان می توانند تقاضا نمایند اطلاعاتشان حذف گردد.

همچنین لایحه مذکور در صورت تصویب محدودیت های کمتری برای دسترسی دولت به اطلاعات ایجاد می نماید. به این ترتیب دولت می تواند از شرکت ها تقاضا کند به اطلاعات ناشناس و غیر شخصی دسترسی یابند. این نسخه از قانون طی روزهای آینده به مجلس هند ارائه می گردد.

بعضی کارشناسان قانون حمایت از اطلاعات شخصی هند را با قانون حفاظت از اطلاعات اتحادیه اروپا مقایسه می نمایند. البته در لایحه حمایت از اطلاعات شخصی در هند محدودیت های کمتری برای استفاده از اطلاعات حساس مانند داده های بیومتریک از سوی دولت در نظر گرفته شده است.

همچنین در این لایحه ذکر شده اطلاعات حساس مانند اطلاعات اقتصادی، بهداشتی و بیومتریک در سرورهای داخل کشور ذخیره گردد .،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 572

به "شرکت ها برای استفاده از اطلاعات کاربران هندی باید اجازه بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت ها برای استفاده از اطلاعات کاربران هندی باید اجازه بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید