اخبار صنعت

حراج 12 هواپیمای ایران ایر ؛ هما این هواپیماها را اسقاطی می داند ، کارزار حفظ آلفا آلفا و تاریخ هوانوردی کشور

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) 12 فروند هواپیمای این شرکت که گفته می گردد اسقاطی هستند را به روش مزایده عمومی به فروش گذاشت. 5 فروند از این 12 فروند هواپیمای آماده فروش، بوئینگ 747، دو فروند ایرباس 310 و 3 فروند ایرباس 300 و یک فروند بوئینگ 727 هستند.

5 آبان 1399

نحوه خشک کردن فلفل قرمز و سبز در فر، در آفتاب و با نخ

اگر راه های تشخیص ادویه مرغوب را بدانید، پس اطلاع دارید که کمتر ادویه ای به پای کیفیت خانگی آن می رسد. خشک کردن فلفل قرمز تند یک راهکار ایده آل برای ذخیره سازی و استفاده از فلفل در آینده می باشد. راه های زیادی برای خشک کردن فلفل قرمز وجود دارد که می توانید...

29 مهر 1399

طراحی داخلی اداری شرکت هوایی در دوبلین ایرلند

در دنیای امروز که بازسازی و دکوراسیون داخلی فرایند رو به رشد در صنعت ساختمان سازی و بازسازی ساختمان دارد ما در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران کوشش میکنیم تا در این مجموعه مقالات برای شما پروژه هایی را معرفی کنیم که از لحاظ معماری و زیبایی شناسی حرفی...

27 مهر 1399

کرونا نان هتل داران را آجر کرد، دو سوم مراکز اقامتی خراسان تعطیل هستند!

تحلیل بازار نوشت: در حاشیه خیابان امام رضا(ع) مشهد پیش ازاین و تا قبل از شیوع بیماری کرونا مملو از راهنمایان گردشگری بود که با تابلو منزل و هتل مسافران را به واحدهای اقامتی دعوت و یا راهنمایی می کردند و در تمامی کوچه پس کوچه های این خیابان خودروهایی حامل...

23 مهر 1399

تغییر زمان بندی معاملات بورس از دوشنبه

زمانبندی جلسات معاملاتی از دوشنبه این هفته 27 مرداد به صورت موقت تغییر می کند.

13 مهر 1399

بزرگترین هواگرد آب نشین دنیا از چین پرواز می نماید(

گفته می گردد که محصول مذکور بزرگترین هواگرد آب نشین دنیا است و اندازه ای مشابه یک بوئینگ 737 دارد. از نظر ابعاد AG600 معادل 36.9 متر طول داشته و عرض بال آن به 38.8 متر می رسد.

12 مهر 1399

طراحی و بازسازی و تبدیل اتاق زیر شیروانی به خانه در برلین آلمان

ما در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران قصد داریم برترین و جذاب ترین آثار معماری در دنیا را برای شما معرفی کنیم ، امروز در ادامه فرایند مجموعه مقالات مربوط به طراحی دکوراسیون منزل و بازسازی و تعمیرات ساختمان قصد داریم یکی از پروژه های مربوط به طراحی خانه...

11 مهر 1399

واکنش دمشق به توافق نفتی قسد و آمریکا

دمشق به شدت توافق امضا شده میان شبه نظامیان سوریه دموکراتیک (قسد) و یک شرکت نفتی آمریکایی برای سرقت نفت سوریه را محکوم و تاکید نمود که این توافق را باطل و فاقد وجاهت قانونی می داند.

10 مهر 1399

خبرنگاران فرماندار: توسعه کشاورزی میانه نیازمند تکمیل زنجیره فراوری است

تبریز- خبرنگاران -معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه رشد مالی و اشتغال از تبعات مثبت سرمایه گذاری در بخش فراوری است، گفت: توسعه بخش کشاورزی شهرستان نیازمند تکمیل زنجیره فراوری است.

4 مهر 1399

غلبه بر غول تورم و فرصت های طلایی در بازار اجناس دست دوم

صبح یکی از روزهای هفته پدر خانواده تابلویی عظیم را روی نرده های جلوی حیاط نصب کرد، جایی که همسایه ها به خوبی آن را ببینند. قرار بود روز شنبه وسیله های اضافه خانه حراج گردد، از وسایل بازی بچه ها گرفته تا لباس های نوزاد، که دیگر به تن آخرین بچه تنگ شده بود....

1 مهر 1399

فرماندار شوش: پیگیر شرایط کارگران شرکت هفت تپه هستیم ، شرمسار کارگرانیم

فرماندار شهرستان شوش گفت: پیگیر شرایط کارگران شرکت هفت تپه هستیم و به زودی جلسه ای با شورای تامین استان خوزستان برگزار خواهیم کرد.

30 شهریور 1399

مقصد اولین سفر استانی قالیباف مشخص شد

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: رئیس مجلس قرار است در اولین سفر استانی خود به استان خوزستان سفر کند.

22 شهریور 1399

انتقاد صباغیان از افزایش قیمت کود و سم کشاورزی

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از افزایش قیمت کود و سم کشاورزی انتقتد و تاکید نمود که باید جلوی افزایش قیمت گرفته گردد.

20 شهریور 1399

رویکرد 8گانه اتاق ایران اعلام شد

مدیریت طرح و برنامه اتاق ایران رویکردهای اصلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران را در قالب 8محور اصلی اعلام کرد.

19 شهریور 1399

اطرافیان ترامپ میلیاردها دلار از بودجه کرونا اختلاس کردند

یک گروه نظارتی آمریکا روز دوشنبه اعلام نمود: چهل نفر از اطرافیان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، بیش از 10 میلیارد دلار از بودجه دولت فدرال برای یاری به آسیب دیدگان بحران کرونا را به جیب زده اند.

12 شهریور 1399

کشف نوع جدیدی از ویروس آنفلوآنزای خوکی با قابلیت همه گیری

داشنمندان چینی نوعی جدیدی از آنفلوآنزای خوکی را در این کشور کشف کردند که قابلیت همه گیری دارد.

11 شهریور 1399

جرایم معوقات مالیاتی بخشیده می گردد

به گزارش خبرنگاران، فرهاد دژپسند با بیان اینکه ما در امسال از یک سو بحث جهش فراوری را به عنوان شعار سال و از سوی دیگر، بحث مبارزه با تبعات منفی همه گیری کرونا را داریم، گفت: اقتضای توجه به این دو امر مهم این است که ضمن مراعات حال فعالان مالی، در بحث مالیات...

1 شهریور 1399

هما، پرتاخیرترین هواپیمایی کشور در پروازهای داخلی

بر اساس آمار، هما، ایرتور، زاگرس، آسمان، آتاایر و نفت پرتاخیرترین شرکت های هواپیمایی کشور در بخش پروازهای داخلی محسوب می شوند.

29 مرداد 1399

کرونا در اروپا، از تشکیل ارتش بهداشت اروپایی برای مقابله با موج دوم تا گشایش برج ایفل

جدیدترین اخبار کرونایی حاکی از آن است که مقامات بهداشتی و درمانی اتحادیه اروپا خود را برای مقابله با شیوع موج دوم کرونا آماده می نمایند و در فرانسه نیز محدودیت های کرونایی بیشتری لغو می گردد.

28 مرداد 1399

نمایندگان مجلس انگلیس بریتیش ایرویز را ننگ ملی نامیدند

نمایندگان مجلس انگلیس به دلیل اقدامات شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در اخراج سنگین کارمندان به بهانه شیوع کرونا به این شرکت لقب ننگ ملی دادند.

23 مرداد 1399
تعداد: (180)