کسب و کار

مدیریت سرمایه های انسانی در دوران کرونا چگونه عملیاتی می گردد؟

دومین رویداد مشاوره کسب وکار با هدف توسعه و تقویت مدیریت درون بنگاهی به ابتکار کانون شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران و حمایت معاونت کسب وکار اتاق ایران از 11 بهمن امسال به مدت یک هفته به صورت آنلاین برگزار می گردد.

18 اسفند 1399

نمایشگاه مجازی، هیجان کتاب و کتابخوانی را به جامعه تزریق کرد

به گزارش خبرنگاران ، شهرام جهانگیری مدیر انتشارات چترنگ در گفت وگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران بیان نمود: پس از این که برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به دلیل شیوع بیماری کرونا میسر نشد، ایده برگزاری نمایشگاه کتاب در بستر مجازی مطرح...

15 اسفند 1399

نمایشگاه مجازی نشان داد که مخاطب ایرانی تشنه کتاب است

به گزارش خبرنگاران ، محمد شفیعی معاون بازرگانی انتشارات امیرکبیر در گفت وگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، اظهار کرد: از ابتدا پیش بینی می کردیم که از نمایشگاه مجازی کتاب تهران استقبال شود و موافق برگزاری آن بودیم؛ عقیده داشتیم که این نمایشگاه...

9 اسفند 1399

بازار 81 میلیارد دلاری فناوری های پوشیدنی

بازار لباس های هوشمند هم در سال 2019 معادل 1.3 میلیارد دلار در جهان بوده که روندی روبه رشد داشته و در سال 2020 ارزش آن به 1.4 میلیارد دلار رسید.

6 اسفند 1399

بورس به رنگ دلار

هر چند نرخ دلار به عنوان یکی از پارامتر های اساسی در مشخص استراتژی سرمایه گذاران بورسی از اهمیت بالایی برخوردار بوده اما بخشی از واکنش بازار مرتبط با تغییرات دلار است. اکنون بیش واکنشی که سهامداران بورسی نسبت به نوسانات دلار دارند غالبا در بین سرمایه...

4 اسفند 1399

جدیدبودن شیوه ارایه کتاب در نمایشگاه مجازی دلیل استقبال مردم است

به گزارش خبرنگاران حمید خلیلی مدیر انتشارات شهید کاظمی در گفت وگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، با اشاره به اهمیت نمایشگاه مجازی کتاب، مطرح نمود: در طول سالیان دراز نمایشگاه کتاب تهران به صورت حضوری و فیزیکی بوده است و همواره گزینه ها و شیوه...

4 اسفند 1399

17 دستورالعمل حمایتی ، توان صادراتی شرکت های خلاق تقویت می شود

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری، 17 دستورالعمل حمایتی برای توانمندسازی و توسعه صادراتی شرکت های خلاق مصوب و اجرایی کرده است.

2 اسفند 1399

سیستم هوشمند کشت هیدروپونیک ساخته شد، صرفه جویی در آب و کود

مصطفی باکویی بنیانگذار یک تیم استارت آپی در زمینه طراحی دستگاه هوشمند آبیاری و تغذیه کشت هیدروپونیک در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: کشاورزی هیدروپونیک کشاورزی بدون خاک است و در آن از آبی که دارای مواد غذایی است برای رشد گیاه استفاده می شود.

28 بهمن 1399

تک خال شاسی بلند سوبارو در ایران!

فارستر در بازار های بین المللی اس یووی محبوبی است. نسل چهارم این خودرو توانست آمار فروش 148 هزار دستگاه را در سال 2013 به ثبت برساند. این رقم در نسل پنجم و سال 2019 به 227 هزار دستگاه افزایش یافت. شاید شناخته بودن آن در سطح جهانی بود که سیف خودرو را در سال 93 واداشت...

22 بهمن 1399

معرفی انواع قرص های تاخیری به منظور درمان زود انزالی

قرص های تاخیری یکی از روش های موثر در درمان زود انزالی یا انزال زودرس تلقی می گردد. علاوه بر قرص های تاخیری روش های ذهنی و تکنیک های جنسی نیز در درمان زودانزالی موثر است.

15 بهمن 1399

حکایت یادگاران ماندگار

اواخر فروردین ماه بود که مدیر عامل بانک تجارت طبق برنامه هفتگی برای بازدید از شعب و دیدار با همکاران روزکاری خود را آغاز کرد.

14 بهمن 1399

کاهش حقوق مقامات ارشد دانشگاهی زیر سایه کرونا

بر اساس آخرین گزارش های حقوق دانشگاه میشیگان، پاندمی کووید-19 حقوق مقامات بلندپایه این دانشگاه را کاهش داده است.

13 بهمن 1399

بازدید از ادارات غرب، شرق و ادارات ستادی شهید دقایقی و شهید هاشمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفری دو روزه به خوزستان ضمن بازدید از ادارات شرق و غرب و ساختمان های شهید دقایقی و هاشمی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، در نشست شورای معاونین و مشاورین این اداره کل حضور یافت.

10 بهمن 1399

هجوم به بانک های غذا در آمریکا، صف 1.6 کیلومتری خودروها برای دریافت یاری

طبق یکی از جدیدترین نظرسنجی ها، یک هشتم آمریکایی ها اعلام نموده اند که گاهی یا در اغلب مواقع ماه گذشته غذای کافی نداشته اند.

8 بهمن 1399

عامل اصلی گرانی خانه گزارش های بانک مرکزی از بازار مسکن است

مصطفی قلی خسروی با بیان اینکه گزارش بانک مرکزی بانک ها را از ورشکستگی نجات داد گفت: عامل افزایش قیمت مسکن بانک مرکزی است نه مشاوران املاک.

6 بهمن 1399

بازار بورس متعادل شده و افزایش ارزش معاملات اتفاقی مثبت است

کارشناس بازار سرمایه گفت: در هفته گذشته ارزش معاملات به میزان قابل توجهی افزایش یافت و به محدوده 15 هزار میلیارد تا 20 هزار میلیارد تومان رسید که اتفاق خوبی بود

3 بهمن 1399

قیمت دلار در صرافی ملی امروز 21 آذر 99؛ دلار به قیمت 26 هزار و 70 تومان رسید

بر اساس نرخ صرافی ملی ایران امروز (21 آذر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ 26هزار و 70تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 31 هزار و 550 تومان به فروش می رسد.

2 بهمن 1399

بررسی تِنِت کریستوفر نولان در تلویزیون

تهران (پانا) - برنامه سینمایی هفت پس از یک هفته تعطیلی، امشب با موضوع کرونا و جشنواره های سینمایی به آنتن باز می گردد.

2 بهمن 1399

بازنده پنهان جهش مسکن

عصر جهش قیمت ها طی دست کم یک سال ونیم اخیر همان طور که در بازار های مختلف فقط یک برنده داشت در بازار مسکن نیز باعث شد دو گروه اصلی، بازنده عظیم حباب ملکی شوند و یک گروه نفع کامل ببرد.

29 دی 1399

با صرفهجویی 15 میلیارد دلاری حذف واردات خودرو چه کار میتوان کرد؟

صنعت خودرو کشور برای تولید 1.5 میلیون خودرو سالانه به 3.5 میلیارد دلار ارز برای تامین قطعات و لوازم یدکی نیازمند است، در حالی که واردات این میزان خودرو حداقل 15 میلیارد دلار نیاز دارد.

27 دی 1399
تعداد: (169)