استارتاپ

تور دبی ارزان: اعزام 20 شرکت دانش بنیان به نمایشگاه جیتکس دبی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

20 شرکت دانش بنیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به رویداد GITEX FUTURE STARS 2021 اعزام می شوند

14 مهر 1400

لپ تاپ ماژولار Framework تعویض قطعات را ساده تر می نماید

در دورانی که تعمیر گجت ها سخت تر از گذشته می گردد، توجه یک استارت آپ به این موضوع خبر مسرور کننده ای به حساب می آید. استارت آپ Framework یک لپ تاپ ماژولار طراحی نموده که در آینده نزدیک راهی بازار می گردد.

17 فروردین 1400

سیستم هوشمند کشت هیدروپونیک ساخته شد، صرفه جویی در آب و کود

مصطفی باکویی بنیانگذار یک تیم استارت آپی در زمینه طراحی دستگاه هوشمند آبیاری و تغذیه کشت هیدروپونیک در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: کشاورزی هیدروپونیک کشاورزی بدون خاک است و در آن از آبی که دارای مواد غذایی است برای رشد گیاه استفاده می شود.

28 بهمن 1399

شرکت های خلاق حاضر در اینوتکس 50 درصد تخفیف دریافت می کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX تا کنون 8 دوره برگزاری را پشت سر گذاشته است. این رویداد یکی از گردهمایی های سالانه نقش آفرینان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، محسوب می شود.

6 اردیبهشت 1399

همکاری به پرداخت با شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی شهر

سومین رویداد تهران هوشمند با حمایت همه جانبه شرکت به پرداخت ملت در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار گردید.

7 بهمن 1398

این کشورها استعداد جذب می نمایند

سوئیس رهبر جهانی در حفظ استعداد ها و توسعه مهارت های مرتبط با این شاخص است که باعث می گردد این کشور کوچک اروپایی دسترسی فوق العاده ای به استعداد های کارآفرینی داشته باشد.

2 مهر 1398