تکرار عجیب اشتباه رحمتی توسط حسین حسینی

گل بدی که استقلال از فولاد خورد و به نوعی بحران این باشگاه را تشدید کرد، حدود 20ثانیه بعد از سرانجام وقت های تلف شده ای به ثمر رسید که علیرضا فغانی برای نیمه دوم اعلام نموده بود.

تکرار عجیب اشتباه رحمتی توسط حسین حسینی

فغانی 5دقیقه وقت تلف شده گرفت، اما آنچه باعث شد این داور همچنان به بازی ادامه بدهد و فرصت زدن گل مساوی را در اختیار فولادی ها بگذارد، مصدومیت حسین حسینی و اقدام او برای اتلاف وقت در دقیقه 93 بود. گلر استقلال بعد از برخورد با بازیکن حریف کمی وقت کشت و به همین خاطر از فغانی کارت زرد هم گرفت.

شاید اگر حسینی در آن ثانیه ها روی زمین دراز نمی کشید، فغانی بهانه ای برای ادامه بازی پیدا نمی کرد. حتی نوع حملات فولاد در دقایق انتهای هم اصلا طوری نبود که فکر کنیم گلر استقلال احتیاج به خواباندن بازی پیدا نموده است. رفتار حسینی در این مورد از هر جهت اشتباه بود و نهایتا او تاوان سختی به تیمش تحمیل کرد.

از این نظر عملکرد حسینی شباهت بسیار زیادی به رفتار مهدی رحمتی در داربی 81 داشت. در مسابقه رفت پرسپولیس و استقلال در لیگ پانزدهم، یعنی نخستین شهرآوردی که بعد از مرگ مرحوم هادی نوروزی برگزار می شد، استقلال با یک گل در آستانه پیروزی بود که مهدی رحمتی در وقت های تلف شده خودش را روی زمین انداخت و وقت کشت. آن روز محسن ترکی داور مسابقه بود و وقت کشی رحمتی را به زمان بازی اضافه نمود تا نهایتا در آخرین ثانیه مسابقه، جری بنگستون آن گل تصادفی را به ثمر برساند و بازی را به تساوی بکشاند.

بعد از آن دیدار هم مثل همین حالا استقلالی ها به زمان به ثمر رسیدن گل اعتراض داشتند، اما اعتراض شان پذیرفته نشد، چون رحمتی واقعا وقت های تلف شده را تلف نموده بود. آن موقع هم خیلی ها گفتند شاید اگر رحمتی بی فایده روی زمین نمی خوابید، بازی در زمان خودش با پیروزی استقلال به انتها می رسید، اما رحمتی اشتباه کرد و حالا حسینی هم همان اشتباه را تکرار می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 313

به "تکرار عجیب اشتباه رحمتی توسط حسین حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار عجیب اشتباه رحمتی توسط حسین حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید