ترامپ به آمریکایی ها وعده داد: امشب همه چیز معین می شود، عکس

به گزارش دکتر برای تو، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر در یک رشته توئیت مدعی شد که پیروز شده و امشب سرنوشت انتخابات مشخص خواهد شد.

ترامپ به آمریکایی ها وعده داد: امشب همه چیز معین می شود، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا بار دیگر دیوانه وار پشت سر هم توئیت هایی از پیروزی خود منتشر کرد و وعده افشاگری بزرگ را داد و در نهایت گفت ما پیروز می شویم.

ترامپ در این رشته توئیت آورده است: امشب ساعت 9 در برنامه شان هنیتی فساد در صندوق های رای فاش می شود!

او همچنین نوشت: اهمیتی ندارد که شما در کدام ایالت باشید؛ این سیستم کامپیوتری رای گیری به شدت مستعد تقلب و دستکاری است. کارشناس فاکس نیوز درست می گوید و منتظر باشید و ببینید که چه چیزی پخش می شود!

دونالد ترامپ در پیام توییتری دیگری با اشاره به تحقیقات پیشین اف بی آی درباره رابطه کمپین 2016 او با روسیه نوشت: اندرو مک کیب (معاون مدیر سابق اف بی آی) مسوول است و افراد فوق العاده ای که در اف بی آی هستند باید اطمینان حاصل کنند که او و رئیس سابقش جیمز کومی، بابت آنچه برای تخریب وجهه اف بی آی انجام دادند، بهایش را می پردازند.

ترامپ ادامه داد: او باید هزینه زیادی را برای خرابکاری خود بپردازد! آنچه او انجام داد، نباید دیگر هرگز اجازه دهیم در کشورمان تکرار شود. برای عدالت مبارزه کنید!

رئیس جمهوری فعلی آمریکا همچنین با اشاره به انتخابات اخیر سوم نوامبر نوشت: مردم بیشتر و بیشتری در حال افشاگری علیه این انتخابات متقلبانه هستند! مردم این انتخابات متقلبانه را نخواهند پذیرفت!

او اضافه نمود: من در فیلادلفیا دیدم که تقلب رخ داد. آن ها ناظران ما را بیرون کردند. صدها هزار رای در آنجا نباید پذیرفته شود. سیاست فاسد.

ترامپ همچنین ادعاهای پیشین خود در رابطه با انتخابات 2016 را مطرح کرد و گفت: باراک اوباما (رئیس جمهوری سابق آمریکا) از کمپین ما جاسوسی کرد و مچش گرفته شد!

رئیس جمهوری آمریکا در نهایت توییت های خود را اینگونه به پایان رساند که ما پیروز خواهیم شد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1323

به "ترامپ به آمریکایی ها وعده داد: امشب همه چیز معین می شود، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به آمریکایی ها وعده داد: امشب همه چیز معین می شود، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید