افزایش بهای گاز مشترکان پرمصرف از اوایل خرداد ابلاغ می گردد

به گزارش دکتر برای تو، مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: پیشنهاد تغییر تعرفه های گاز پرمصرف ها به دولت ارسال شده است و انتظار داریم که از اوایل خرداد بتوانیم ابلاغیه نو درباره تغییر تعرفه ها را دریافت کنیم.

افزایش بهای گاز مشترکان پرمصرف از اوایل خرداد ابلاغ می گردد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، سید جلال نورموسوی مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: پیشنهاد تغییر تعرفه های گاز پرمصرف ها به دولت ارسال شده است و انتظار داریم که از اوایل خرداد بتوانیم ابلاغیه تازه درباره تغییر تعرفه ها را دریافت کنیم.

وی گفت:، چون مصارف دوره گرم بسیار پایین است، از نظر مبلغ گازب ها محسوس نیست، ولی تشریح این موضوع احتیاج به زمان بندی دارد و باید این فرصت را هم برای مردم فراهم کنیم که اقدامات لازم برای مدیریت مصرف خود را انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در قانون بودجه 1401 تصویب شده است که قیمت گاز خانگی برای مشترکان پرمصرف غیریارانه ای شده و معادل 75 درصد نرخ صادراتی، قیمت گذاری گردد.

چندی پیش جواد اوجی وزیر نفت نیز گفته بود: از سال 96 تا آذرماه سال گذشته هیچ افزایش قیمتی در گاز خانگی انجام نشده بود. در دولت سیزدهم قیمت گاز خانگی مشترکان پرمصرف اصلاح شد. البته سه پله اول مصرف که شامل 75 درصد مشترکان گاز خانگی بودند و 50 درصد از کل مصرف گاز خانگی را شامل می شوند هیچگونه افزایش قیمتی نداشته اند.

به نظر می رسد اصلاح قیمت گاز مشترکان خانگی مجددا طبق الگویی تعریف شده است که 75 درصد مردم هیچ گونه افزایش قیمت را شامل نشوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 2098

به "افزایش بهای گاز مشترکان پرمصرف از اوایل خرداد ابلاغ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش بهای گاز مشترکان پرمصرف از اوایل خرداد ابلاغ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید