اطلاعیه چاپ کارت شرکت در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران

به گزارش دکتر برای تو، خبرگزاری خبرنگاران- سازمان سنجش طی اطلاعیه ای از امکان چاپ کارت شرکت در آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400 (دوره چهارم) اطلاع داد.

اطلاعیه چاپ کارت شرکت در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از سازمان سنجش، به اطلاع متقاضیان شرکت در چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال 1400 می رساند که آزمون مذکور صبح روز آدینه مورخ 07/08/1400 در شهر تهران برگزار می شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:00 صبح آغاز و در های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از آغاز فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان می بایست قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف - نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون متقاضیان از روز سه شنبه مورخ 04/08/1400 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت؛ لذا متقاضیان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ معین شده به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و بعلاوه اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است به توضیح زیر اقدام کنند:

1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز پنجشنبه مورخ 06/08/1400 با همراه داشتن مدارک مربوطه (کارت ملی و اصل شناسنامه عکسدار) به کننده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص مندرج در بند ج مراجعه کنند.

2- چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد لازم است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل رفع شود.

3- چنانچه شماره داوطلبی شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل رفع شود.

در ضمنً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام که به وسیله خود وی تکمیل شده، در نظر گرفته شده است.

یادآوری: متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه سازمان قرار گرفته است پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام کنند.

ج - آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون

کننده مسوول رفع نقص در روز پنجشنبه 06/08/1400 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه رفع نقص مستقر خواهد شد. آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در آزمون، برای اطلاع آن دسته از متقاضیانی که براساس توضیحات بند ب ملزم به مراجعه به کننده مسوول رفع نقص کارت می شوند، به توضیح ذیل می باشد:

تهران: میدان فردوسی، خیابان انقلاب، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره.

د ـ یادآوری های مهم :

1- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت درآزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

2- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:00 (هشت) صبح روز آدینه 07/08/1400 آغاز می شود.

3- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس ساعت 7:30 (هفت و سی) بسته خواهد شد؛ لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن در های ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

4- هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

morteza azani, [25.10.21، 15:12]5- متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، ساعت هوشمند، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و بعلاوه وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند. بدیهی است که همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.

6- مخدوش نمودن و پاره نمودن اوراق امتحانی، تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می شود و با متقاضیان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

ه - دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی

ضمن آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت برای شما، براساس، آخرین اطلاعات درباره راه های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه های برگزاری آزمون، انتظار می رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر متقاضیان و خانواده های محترم خود، آن را رعایت کنید:

1- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت 7:00 صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.

2- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق انتهای موکول ننمایید.

3- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.

4- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.

5- همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا انتها برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی میباشد.

6- در زمان استقرار در محل جایگاه از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری نمایید.

7- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری کنید.

8- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.

9- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج بهره ببرید.

10- در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.

11- در انتها آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن به وسیله عوامل اجرایی، همچنان بر جایگاه خود مستقر باشید.

12- به پیغام هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و در جلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش نموده و به آن عمل کنید.

13- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر جایگاه ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و... خودداری نموده و از دستمال کاغذی بهره ببرید.

و- نحوه اقدام برای متقاضیان مبتلا به کرونا:

متقاضیانی که در حال حاضر با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا هستند می بایست با مراجعه به باجه رفع نقص (طبق مندرجات بند ج همین اطلاعیه) گواهی یا تاییدیه بیمارستان را به مسئول باجه ارائه کنند تا تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون آن ها بعمل آید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1878

به "اطلاعیه چاپ کارت شرکت در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه چاپ کارت شرکت در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید