7500 کارمند بریتیش پترولیوم به اجبار اخراج می شوند

به گزارش دکتر برای تو، پس از اینکه تقریبا 2500 کارمند بریتیش پترولیوم خواستار خروج داوطلبانه از این شرکت شدند، 7500 نفر دیگر بالاجبار اخراج خواهند شد.

7500 کارمند بریتیش پترولیوم به اجبار اخراج می شوند

به گزارش گروه اقتشادی خبرنگاران به نقل از رویترز، پس از اینکه تقریبا 2500 کارمند بریتیش پترولیوم (یک نفر از ده نفر) خواستار خروج داوطلبانه از این شرکت شدند، 7500 نفر دیگر بالاجبار اخراج خواهند شد.

این شرکت بزرگ نفتی در ماه ژوئن اعلام نمود تقریبا 15 درصد 70 هزار نیروی کار خود را اخراج خواهد کرد. این تعدیل نیرو بخشی از برنامه برنارد لونلی، مدیر ارشد اجرایی این شرکت برای کاهش هزینه ها و بازآفرینی کسب و کار این شرکت به سوی آینده بدون کربن است.

بسیاری از این اخراج ها شامل کارمندان دفتری از جمله بخش اکتشاف و تولید نفت و گاز می شود که بسیاری از مهندسان، زمین شناسان و دانشمندان این شرکت را ترک خواهند کرد.

سخنگوی بی پی ارقام تعدیل نیروی داوطلبانه را تایید کرد.

باتوجه به سقوط تقاضا و قیمت نفت به علت شیوع کرونا و فشار ها از سوی فعالان و سرمایه گذاران برای مقابله با تغییرات اقلیمی، صنعت نفت با بزرگ ترین بحران خود تا به امروز روبرو شده است

از 23 هزار و 600 نفری که واجد شرایط تعدیل نیروی داوطلبانه هستند، 2500 نفر درخواست داده اند که که شامل 500 نفر در مناصب بالا می شود.

این بدان معناست که یک چهارم تعدیل نیرویی که برنارد لونلی در ژوئن اعلام نمود، داوطلبانه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1273

به "7500 کارمند بریتیش پترولیوم به اجبار اخراج می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7500 کارمند بریتیش پترولیوم به اجبار اخراج می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید