کتیرایی: شاید در مسابقات کاراته اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیفتد، تلاش می کنیم مدعی قهرمانی باشیم

به گزارش دکتر برای تو، سرمربی تیم کاراته پاس گفت: دانشگاه آزاد با توجه به شرایط مالی، تمامی بازیکنان سرشناس کاراته ایران را جذب کرده، اما شاید روز مسابقات اتفاقات دیگری بیفتد.

کتیرایی: شاید در مسابقات کاراته اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیفتد، تلاش می کنیم مدعی قهرمانی باشیم

علیرضا کتیرایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص برگزاری رقابت های سوپر لیگ کاراته گفت: در ابتدا امیدوارم شرایط بیماری کرونا که گفته می شود دوباره در حال بحرانی شدن است، به خیر بگذرد. با توجه به شرایط بیماری کرونا در یک سال گذشته نتوانستیم تمرینات تیمی زیادی داشته باشیم و حتی به صورت کامل دور هم جمع شویم. از طرفی یکسری بازیکنان که در فصل پیش در خدمت آنها بودیم دیگر در کنار ما نیستند.

وی شرح داد: کارایی برخی بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدند را نیز به صورت کامل ندیدیم و در مسابقات آنها را تست نکردیم. البته شرایط برای همه تیم ها یکسان است و باید ببینیم در داخل مسابقات شرایط چگونه رقم خواهد خورد. هیچ زمانی این سبک مسابقه دادن را تجربه نکرده بودیم و در سوپر لیگ امسال اینگونه مسابقه دادن نیز به تجربیات ما اضافه خواهد شد.

سرمربی تیم کاراته پاس در پاسخ به این سوال که با توجه به پتانسیل تیم دانشگاه آزاد و حضور بازیکنان ملی پوش در این تیم از حالا سرنوشت قهرمان مسابقات معین است، گفت: این موضوع را قبول ندارم. شاید خیلی تیم ها هزینه کنند، اما نتیجه لازم را نگیرند و نتیجه در زمین معین خواهد شد. این درست است که تیم دانشگاه آزاد با توجه به پتانسیل و شرایط مالی تمامی بازیکنان سرشناس کاراته ایران را جذب کرده و تیم خیلی خوب است، اما شاید روز مسابقات خیلی اتفاقات بیفتد که غیرقابل پیش بینی باشد.

کتیرایی در خصوص اینکه پاس مدعی قهرمانی خواهد بود، تاکید کرد: صد درصد همینگونه خواهد بود. این درست که بازیکنان جوانان و جویای نامی را در اختیار داریم، اما این نفرات به دنبال اثبات خود به کاراته ایران هستند. ما نیز تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در کنار بچه ها مدعی قهرمانی باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1498

به "کتیرایی: شاید در مسابقات کاراته اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیفتد، تلاش می کنیم مدعی قهرمانی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتیرایی: شاید در مسابقات کاراته اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیفتد، تلاش می کنیم مدعی قهرمانی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید