پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید

به گزارش دکتر برای تو، پالایش ثبت نام کنندگان مرحله دوم مسکن ملی در شهرهای جدید شروع شده و به محض نهایی شدن، متقاضیان به بانک مسکن معرفی خواهند شد.

پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی آشپزخانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص آخرین شرایط طرح اقدام ملی مسکن از پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید اطلاع داد و اعلام نمود دستورالعمل پیش فروش این واحدها در حال تدوین نهایی است.

به گزارش خبرنگاران به گفته حبیب الله طاهرخانی، در شهرهای جدید دو مدل برای مسکن ملی دنبال می گردد که یک روش آن به شیوه ثبت نام از متقاضیان با دارا بودن چهار شرط از پیش اعلام شده بوده و یک مدل نیز به روش مشارکتی است که این روزها پالایش ثبت نام نمایندگان آن در حال اجرا است.

طاهرخانی با اشاره به ساخت مسکن ملی به شیوه مشارکتی در شهرهای جدید گفت: دستورالعمل پیش فروش مسکن ملی به شیوه مشارکتی با بخش خصوصی در حال تدوین است. برای ساخت 22 هزار مسکن ملی به شیوه مشارکتی باید دستورالعملی تدوین گردد که البته بعد از تدوین دستورالعمل یاد شده واحدهایی که به 30 درصد پیشرفت برسند، پیش فروش آن ها انجام خواهد شد.

بر اساس طرح اقدام ملی مسکن قرار است 400 هزار مسکن احداث گردد که سهم شهرهای جدید از این تعداد بالغ بر 200 هزار واحد مسکونی است. در شهرهای جدید دو شیوه برای این طرح پیش بینی شده که یک مدل با ثبت نام متقاضیان و یک مدل نیز به صورت مشارکتی با بخش خصوصی احداث و تحویل خواهد شد.

بعضی از کارشناسان به شیوه مشارکتی ایراداتی وارد نموده و اعلام می نمایند که در این شیوه سازندگان به سود خود توجه نموده و کوشش خواهند کرد مدت اتمام پروژه را طولانی تر نمایند تا سود بیشتری ببرند.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 797

به "پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید