مجسمه جنجالی برچیده شد

به گزارش دکتر برای تو، به گفته مدیر روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران المان خانه تکانی نوروز که این روز ها از آن به عنوان توهین به زن در شبکه های مجازی یاد می گردد، متعلق به دوره گذشته مدیریت شهری است.

مجسمه جنجالی برچیده شد

به گزارش پایگاه خبری شهر، محمدجواد زمان آبادی گفت: عکس های منتشر شده نشان می دهد که روی تابلو پشت سر این المان شهری عنوان متروی دانشگاه شریف نوشته شده است. این در حالی است که المان مذکور در مقابل دانشگاه شریف نصب نشده بلکه در میدان تیموری واقع در خیابان شهید حبیب اللهی بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه انتشار عکس این مجسمه یک شیطنت رسانه ای برای تخریب این دوره مدیریت شهری است، ادامه داد: این مجسمه جزو برنامه های فرهنگی و هویتی ای بود که در سال گذشته به وسیله مدیران وقت در این محدوده اجرایی شده بود تا سنت های عید نوروز را به نوعی نشان دهند. بعد از عید نیز این المان جمع آوری شد و عکس های بعدی نیز حکایت از آن دارد که در محل مذکور وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه طبق روال موجود برای ساخت یک المان حجمی حتی به سفارش منطقه ها شهرداری باید مجوز های لازم از سازمان زیباسازی گرفته گردد، بیان نمود: مجوز ساخت این مجسمه در این دوره مدیریت شهری صادر نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1401 بروزرسانی: 18 خرداد 1401 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 2075

به "مجسمه جنجالی برچیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجسمه جنجالی برچیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید