لایحه حقوقی پرسپولیس در اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر به CAS ارسال شد

به گزارش دکتر برای تو، خبرگزاری خبرنگاران- لایحه باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محرومیت عیسی آل کثیر به ثبت رسید.

لایحه حقوقی پرسپولیس در اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر به CAS ارسال شد

به گزارش خبرنگاران، با توجه به کوشش های وکیل باشگاه پرسپولیس این امیدواری قبل از تاریخ برگزاری فینال در روز 29 آذر وجود دارد که دیوان داوری ورزش (CAS) به موضوع اعتراض و لایحه حقوق باشگاه پرسپولیس رسیدگی نموده و رای مطلوبی را صادر کند.

به نقل از سایت رسمی پرسپولیس، درخواست باشگاه از دیوان داوری ورزش (CAS) این است که طی یک فرآیند رسیدگی سریع و فوری، در وهله اول تا زمان معین تکلیف نهایی، دستور موقت برطرف محرومیت مهاجم پرسپولیس را صادر نمایند تا این بازیکن حق شرکت در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 را به دست بیاورد.

خواست دوم باشگاه پرسپولیس از دیوان داوری ورزش این است که تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر سوءبرداشت از رفتار عیسی آل کثیر به عنوان رفتاری نژادپرستانه یا مصداقی از نژادپرستی را آنالیز نموده و این طرز تلقی رد گردد تا آل کثیر در این پرونده، از محرومیت انضباطی تبرئه گردد.

با توجه به کوشش های وکیل باشگاه پرسپولیس این امیدواری قبل از تاریخ برگزاری فینال در روز 29 آذر وجود دارد که دیوان داوری ورزش (CAS) به موضوع اعتراض و لایحه حقوق باشگاه پرسپولیس رسیدگی نموده و رای مطلوبی را صادر کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1360

به "لایحه حقوقی پرسپولیس در اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر به CAS ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایحه حقوقی پرسپولیس در اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر به CAS ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید