شیوع گسترده سرماخوردگی در اردوی تیم ملی امید؛ کار 2 بازیکن به بیمارستان کشید

به گزارش دکتر برای تو، تهران (پانا) - سرماخوردگی شدید بازیکنان تیم ملی زیر 23 سال، کار آنها را به بیمارستان کشاند.

شیوع گسترده سرماخوردگی در اردوی تیم ملی امید؛ کار 2 بازیکن به بیمارستان کشید

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به حجم بالای سرماخوردگی در اردوی تیم ملی زیر 23 سال، دو بازیکن یعنی علیرضا رضایی دروازه بان اول تیم ملی زیر 23 سال و محمد مهدی محبی دیگر بازیکن این تیم به دلیل تب و لرز شدید، به بیمارستان ابن سینای دوشنبه منتقل شدند. دکتر ارسلان بهمنی پور پزشک تیم و یوسف جعفری مدیراجرایی تیم ملی زیر23 سال، همراه این دو بازیکن به بیمارستان رفتند و پس از سرم تراپی به هتل بازگشتند.

محمد محمدی سرپرست تیم ملی زیر 23 سال، چیا فوادی مدیررسانه ای تیم به همراه محمد علی دهقانی تدارکات تیم هم دچار سرماخوردگی شدید شدند اما تشخیص کادر پزشکی این بود که این دو اتاق هایشان بمانند تا با استراحت و رژیم دارویی مراحل درمان را طی کنند.

پیش از این جان لامرز مربی تیم ملی زیر 23 سال و مهران شدیدی پور دستیار ایرانی مهدی مهدوی کیا هم دچار سرماخوردگی شده بودند که با توجه به تجویز دارویی، توانستند به بازی دیروز مقابل تاجیکستان برسند.

از جمع 23 بازیکن تیم ملی زیر 23 سال، 14 بازیکن سرما خورده بودند و یک بازیکن(فرزان دانا) به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، نتوانست به بازی مقابل تاجیکستان برسد. در روزهای گذشته حدود 8 تن از اعضای کادر تیم هم دچار سرماخوردگی شده بودند تا از جمع 40 نفر، 23 نفر سرماخوردگی را در دوشنبه تاجیکستان تجربه کنند. در این میان در روزهای گذشته، کادر پزشکی تیم ملی زیر 23 سال، با همه توان درمان سرماخورده ها را در دستور کار قرار داده بود و فشار زیادی را متحمل شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1902

به "شیوع گسترده سرماخوردگی در اردوی تیم ملی امید؛ کار 2 بازیکن به بیمارستان کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع گسترده سرماخوردگی در اردوی تیم ملی امید؛ کار 2 بازیکن به بیمارستان کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید