سپاهان سه امتیاز و صدر را از آبی ها گرفت، پرسپولیس بیخ گوش استقلال

به گزارش دکتر برای تو، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال تهران در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 17:10 دقیقه امروز شنبه در استادیوم نقش دنیا اصفهان به مصاف هم رفتند که این ملاقات با رجحان 2 بر صفر زردپوشان به انتها رسید. سجاد شهباززاده (14) و سروش رفیعی (36) برای سپاهان گل زدند.

سپاهان سه امتیاز و صدر را از آبی ها گرفت، پرسپولیس بیخ گوش استقلال

این دو تیم که رده های اول و دوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده اند در شرایطی جدال حساس خود را شروع کردند که صنعت نفت به عنوان یکی از تعقیب نمایندگان آنها برابر ماشین سازی تن به شکست داده بود.

تیم فوتبال سپاهان در ملاقات با استقلال

استقلال هر چند مهمان بود اما در 10 دقیقه ابتدایی این ملاقات دو موقعیت خوب را توسط اسماعیلی و مطهری از دست داد و در مقابل سپاهان هم توسط حسینی صاحب یک موقعیت خوب شد که راه به دروازه استقلال نبرد.

تیم فوتبال استقلال در ملاقات با سپاهان

در دقیقه 14 این ملاقات سجاد شهباززاده دروازه تیم سابق خود را باز کرد و در حالی که چهار مدافع استقلال درون محوطه شش قدم ایستاده بودند او از غفلت آنها استفاده کرد و با یک ضربه آرام توپ ارسالی از جناح راست را وارد دروازه رشید مظاهری کرد.

در ادامه دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما این سپاهان بود که از موقعیت هایش در ضد حمله بهتر استفاده کرد و در دقیقه 36 روی پاس عالی سروش رفیعی که قصد داشت توپ را به شهباززاده برساند به طور مستقیم به گل دوم رسید تا رفیعی هم دروازه استقلال را باز کند.

نیمه دوم برای هر دو تیم هجومی شروع شد و در همان پنج دقیقه ابتدایی می توانستند بر تعداد گل های این بازی اضافه نمایند. استقلال توسط مرادی در دقیقه 48 صاحب یک موقعیت تک به تک شد اما تعلل این بازیکن باعث شد مدافعان سپاهان توپ را دفع نمایند. زردپوشان میزبان هم صاحب یک موقعیت خوب شدند تا بر تعداد گل های خود اضافه نمایند اما شهباززاده نتوانست در آخرین لحظات به توپ برسد.

وریا غفوری و امید نورافکن در این ملاقات بارها با یکدیگر بر سر توپ درگیر شدند

در دقیقه 60 و پس از آنکه محمود فکری به این نتیجه رسید خط دفاعی اش بسیار پر اشتباه و عصبانی کار می نماید، سیاوش یزدانی و عارف غلامی را از زمین بیرون کشید و محمدحسین مرادمند و محمد نادری را جایگزین آنها کرد. ضمن اینکه احمد موسوی هم جایگزین مهدی مهدی پور شد.

استقلال که در این ملاقات بی برنامه و بی هدف تر از ملاقاتهای قبلی روی دروازه حریف حمله می کرد پس از آنکه تعویض هایش جواب نداد و نتوانست اختلاف را کم کند، در دقیقه 80 مسعود ریگی را به جای آرش رضاوند به ترکیبش افزود تا شاید گل های خورده را جبران کند.

در دقایق پایانی استقلال از نیمه زمین سپاهان فشار را روی دروازه حریف گذاشت تا بتواند قفل دروازه حریف را باز کند اما توان هجومی این تیم آنقدر نبود که بتواند دروازه میزبان را با خطر جدی روبرو کند.

با این پیروزی سپاهانی ها 28 امتیازی شدند و جای استقلال را در صدر گرفتند و آبی پوشان 26 امتیازی باقی ماندند و به رده دوم سقوط کردند. در صورتی که پرسپولیس در ملاقات روز یکشنبه برابر پیکان به رجحان برسد جای استقلال را در رده دوم خواهد گرفت و آبی ها به رده سوم سقوط خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1581

به "سپاهان سه امتیاز و صدر را از آبی ها گرفت، پرسپولیس بیخ گوش استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان سه امتیاز و صدر را از آبی ها گرفت، پرسپولیس بیخ گوش استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید