فرایند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه

به گزارش دکتر برای تو، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی درمان و حذف تدریجی کاربرد دفترچه در کشور را مثبت ارزیابی کرد.

فرایند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه

به گزارش گروه اجتماعی دکتر برای تو، مهندس طاهر موهبتی در نشست سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت ایران که به صورت ویدیوکنفرانس با موضوع پروژه استحقاق سنجی برگزار گردید، با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی سال 99 نسبت به برنامه عملیاتی سال های گذشته بسیار متفاوت است، گفت: هر اقدامی که سازمان بیمه سلامت ایران انجام می دهد در قالب این برنامه خواهد بود و ضروری است که تمام مدیران به طور کامل بر موضوعات مختلف به خصوص سازمان الکترونیک نظارت داشته باشند و با پیگیری دقیق پیشرفت کار را بطور کامل رصد نمایند.

وی ضمن ارزیابی مثبت از پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و استحقاق سنجی و حذف تدریجی کاربرد دفترچه، اضافه نمود: پس از اجرای کامل این برنامه برکات و فواید آن بسیار بیشتر ظهور و بروز خواهد نمود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در مورد بهینه سازی تجویز بر اساس گایدلاین ها و راهنما های بالینی باید با شرکای کاری از جمله نظام پزشکی، انجمن های پزشکی و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت و نیز دیگر عناصر موثر در این امر مثل استانداران، نمایندگان مجلس، ائمه آدینه وفرماندارن مصاحبه و موانع و مسائل را رفع نمایند.

وی با بیان اینکه بحث مشوق های بیمه ای در استان گلستان و زنجان بزودی آغاز می گردد، تاکید نمود: این اقدامات باید به سرعت عملیاتی گردد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، موهبتی با بیان اینکه ستاد سازمان بیمه سلامت ایران وظیفه پاسخگویی بر فرایند اجرای برنامه ها به خصوص در حوزه پروژه های الکترونیک را عهده دارد، اضافه نمود: باید برای انجام دقیق و بموقع این اقدامات از تمام انرژی خود بهره بگیریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1022

به "فرایند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید