جزئیات کنسرت های علیرضا قربانی در رشت و تبریز

به گزارش دکتر برای تو، علیرضا قربانی در ادامه تور کنسرت های تازه خود به رشت و تبریز سفر می نماید.

جزئیات کنسرت های علیرضا قربانی در رشت و تبریز

به گزارش خبرنگاران، تور کنسرت های نو علیرضا قربانی که از 16 و 17 اردیبهشت ماه ساعت 19 و 22 در سالن فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان شروع شده بود، در دو سانس 19 و 22 شب های 23 و 24 اردیبهشت در تالار مرکزی شهر رشت دنبال می گردد. علیرضا قربانی سپس 27 و 28 و 29 اردیبهشت در سالن همایش های استاد شهریار شهر تبریز میزبان علاقمندان به موسیقی ایرانی خواهد بود.

سانس های این کنسرت ها نیز 19 و 22 است. برنامه اجرا در شهرهای دیگر متعاقبا اعلام خواهد شد. در این تور کنسرت ها رپرتواری قدرتمند از آثار نو علیرضا قربانی از ساخته های علیرضا افکاری و حسام ناصری با مدیریت هنری حسام ناصری و با حضور هنرمندان تراز اول موسیقی کشور روی صحنه خواهد رفت.

قطعات رپرتوار این کنسرت ها ترکیبی از محبوب ترین قطعات علیرضا قربانی و آثار نو این خواننده صاحب تاثیر موسیقی ایران است که همانند گذشته در فضایی عاشقانه و اجتماعی تقریر یافته و می توان این کنسرت را در راستای کنسرت با من بخوان از کنسرت های پیروز علیرضا قربانی دانست.

در این مجموعه از آثار، کوشش شده است که از آثار شاعرانی همانند احمد شاملو، امیرخسرو دهلوی، حسین منزوی، حسین غیاثی و بعلاوه بهره مندی از آثار بزرگان ادبیات ایران ترکیبی شایسته برای مخاطبان موسیقی ایران فراهم گردد. بعلاوه در این کنسرت ها قطعات با من بخوان و روزگار غریب که از قطعات محبوب مخاطبان است به احترام آنها اجرا خواهد شد.

مجموعه این کنسرت ها به وسیله موسسه فرهنگی هنری شهرآفتاب و آهنگ اشتیاق در سراسر ایران به اجرا در خواهد آمد.

تمام بلیت های این پروژه چه در اجراهای شهرستان ها و چه در تهران فقط به وسیله سایت ایران تیک به آدرس www.irantic.com قابل خریداری است.

  • لحظه ای که سیم ها از لباس خواننده در کنسرت بیرون زد | خدا روشکر خوب شدم؛ من باید گلویم مرطوب باشد ...
  • آخرین شرایط بیماری خواننده مطرح ایرانی پاپ | 9 ماه درگیر بیماری بودم ...
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 2256

به "جزئیات کنسرت های علیرضا قربانی در رشت و تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات کنسرت های علیرضا قربانی در رشت و تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید