دلارهای تبریز که به اسم تراکتور دوست داشتنی سوخت می گردد

به گزارش دکتر برای تو، محمد تقوی روز گذشته از راهنمایی تراکتورسازی استعفا داد. او گفت مدیران تراکتورسازی گفته اند مربی خارجی جدید قرار است بیاورند و تقوی می تواند دستیارش باشد!

دلارهای تبریز که به اسم تراکتور دوست داشتنی سوخت می گردد

به گزارش دکتر برای تو، خبرآنلاین نوشت: خبر شوکه کننده ای بود، خبر جدایی ناگهانی محمد تقوی عزیز از تراکتورسازی تبریز. او خیلی توضیحی نداده اما ناگفته پیداست که توقع داشته جای عنوان مربی موقت، قراردادش دائمی گردد و سرمربیگری اش قطعی. کاری که از سوی مدیران تیم تبریزی انجام نشده است. گروه مدیریتی که خودشان هم دقیقا نمی دانند چه نموده اند. از ابتدای فصل دو مدیر عوض کردند و حالا دومین سرمربی شان هم رفته.

روند هزینه های شان سرسام آور بوده و همه اینها را فقط با یک توجیه می گردد تحمل کرد، اینکه پول ها خرج تیمی می شوند که بزرگترین سرمایه معنوی و بزرگترین نماد همبستگی در آذربایجان ماست. هزاران دلار که به پای جان توشاک و دستیارانش سوخت، قراردادهای ناباور با ملی پوشانی که برگشتند، پول هایی که به پای اروین دود شد و دلارهایی که امید است برای استوکس دوباره برگشته، باد هوا نگردد. اینها همه حقایقی هستند درباره تراکتورسازی زنوزی. محمد تقوی مربی جوان تحصیل نموده مان از انگلیس برگشت و توانست تیم از هم گسیخته جان توشاک را جمع کند. او که عالی ترین مدرک مربیگری را از بهترین و معتبرترین نهاد صادرکننده مدرک مربیگری جهان یعنی اتحادیه فوتبال انگلستان دارد، سال ها در عالی ترین سطح فوتبال ایران بازی نموده و یکی از خوش قلب ترین و با سوادترین مربیان حال حاضر فوتبال ایران است. با محمد اما چه کردید؟ فراری اش دادید. به چه امیدی؟ که مثلا کی روش بعد از جام ملتها ناجی تان گردد؟ کی روش تمام حسنش در این است که 8 سال مربی ملی مان بوده. بیاید وسط کارزار لیگ که چه گردد؟ آن هم لیگی که خیلی اعتقادی به سخت افزار و سطحش ندارد. اصلا کی روش هم نه، خود مورینیو را بیاورید. عایدی اش برای فوتبال مان چه می گردد؟ در سالی که روزهای سخت تحریمش در پیشند. روزهای کم غذایی و تلاطم، اینگونه پول های بیت المال را آتش نزنید.

سرمایه های ملی را مثل آب خوردن هدر دهید. به جوان هایی که اینچنین خوب و بی ادعا دانش روز را بومی سازی نموده اند، اعتقاد ندارید، فدای سرتان. فقط به یاد داشته باشید که چرخ روزگار هر روز به این شکل نمی چرخد و به یاد آورید سرنوشت همین متاخرینی که صاحب بخشی از بیت المال شدند و قدرش را ندانستند و چرخ فلک چه برایشان تقدیر کرد. یادتان هم باشد این دلال هایی که مدام در گوشتان از فلان مربی خارجی بزرگ و فلان آدم جذاب دلتان را می برند، نه برای تعالی تان که فقط چشم دوخته اند به کندن هرچه بیشتر از این سرمایه ای که هزینه کردنش قسمت تان شده، دوستان عزیز! باز یادتان باشد که این پول ها، هر ریال، ریالی که به باد رود سهم جوانان تبریز و شهرهای آذربایجان است که حالا هزینه کردش قسمت تان شده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 115

به "دلارهای تبریز که به اسم تراکتور دوست داشتنی سوخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلارهای تبریز که به اسم تراکتور دوست داشتنی سوخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید