برگزاری مجمع عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان

به گزارش دکتر برای تو، مجمع عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان به صورت آنلان و با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار گشت.

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نابینایان وکم بینایان، صبح امروز (یکشنبه) به صورت وبینار در سالن سلمان فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در ابتدای این مجمع که با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون ، اکبر حسین زاده دبیر، علی اصغر هادی زاده نایب رئیس، فائزه توسلی نایب رئیس بانوان ،کاوه عزیزی ذی حسابی و سایر اعضای مجمع به صورت کنفرانس اینترنتی برگزار شد، علی نژاد با شمارش هیئت های حاضر در سومین مجمع سالیانه فدراسیون ها به صورت وبینار رسمی بودن مجمع را اعلام کرد.

در ادامه ارائه گزارش عملکرد سال 98 و سال 99 تا به امروز توسط مشاور عالی فدراسیون ارائه شد. سپس گزارش حسابرس، خزانه دار و بازرس ارائه شد که تمام گزارش ها با رای مثبت اعضای مجمع همراه بود. در ادامه نیز روسای هیئت ها مسائل خود را بیان کردند.

محمد رضا مظلومی رئیس فدراسیون توضیحاتی در خصوص جلسات هیئت رئیسه و تعدد این جلسات و شرایط استان ها و بودجه های واریزی به استان ها، همچنین پاسخ گویی به سوالات مطرح شده از سوی استانها پرداخته و شفاف سازی کرد.

در ادامه این مجمع علی نژاد از فدراسیون نابینایان به عنوان فدراسیون چند رشته ای با خاصیت خاص و ویژه نام برد و گفت :تنوع رشته ها باعث تنوع تکنیکی ، تنوع دیدگاهها و جذب سلایق بیشتر می شود.

وی از فدراسیون نابینایان و کم بینایان به عنوان فدراسیون پیروز نام برد و بیان کرد: این فدراسیون هم از نظر تکنیکی و هم از نظر مالی از شرایط خوبی برخوردار است و نیز گزارش حسابرسی خوب ومطلوبی ارائه شد که این خود جای تشکر دارد.

علی نژاد با تاکید بر ذخیره مالی فدراسیون گفت: این فدراسیون نه تنها بدهی نداشته، بلکه ذخیره مالی نیز داشته و این نشان از مدیریت مالی مجموعه است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به کسب جایگاه سوم بازی های جاکارتا اشاره کرد و گفت: قطعا فدراسیون نابینایان وکم بینایان نقش به سزایی در کسب این جایگاه داشته که اگر ما بخواهیم جایگاه مطلوبی به دست آوریم، فدراسیون نابینایان باید نقش خود را ایفا کند. لذا این فدراسیون اهمیت ویژه ای برای وزارت ورزش و جوانان دارد و ما امیدواریم با هم افزایی شرایط بهتری را برای عزیزان نابینا که از نعمت الهی بینایی بی بهره می باشند داشته باشیم.

علی نژاد در ادامه از خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها خواست تا استان به استان در خصوص زمین چمن و نیز دفتر کار برای استان هایی فاقد مجوعه اداری هستند پیگیری و به صورت ویژه نتایج را اعلام کنند که چرا عملیانی نشده است تا اقدامات لازم انجام شود.

وی تاکید کرد: طبعا اگر دستوری داده می شود، باید کار انجام بگیرد و اگر موانعی وجود دارد، برطرف شود.

علی نژاد در پایان ضمن ابراز رضایت از این مجموعه ، نابینایان را در عرصه ورزش به عنوان فدراسیون ارزشی و عبارتی نام برده و از زحمات ریاست فدراسیون در مدت زمان مدیریتی تشکر و قدردانی به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1145

به "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید