افزایش میانگین قیمت تلفن های هوشمند در سه ماهه دوم 2020

به گزارش دکتر برای تو، گزارش جدیدی از Counterpoint Research به ما بینشی از میانگین قیمت فروش (ASP) تلفن های هوشمند در هر بازار عمده می دهد. بازار های عمده: آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا، آسیا-اقیانوسیه و چین شاهد رشد قیمت بوده اند.

افزایش میانگین قیمت تلفن های هوشمند در سه ماهه دوم 2020

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بیشترین افزایش در چین مشاهده می گردد، جایی که اکنون میانگین قیمت فروش گوشی های هوشمند 310 دلار است. در همین حال، آمریکای شمالی شاهد افزایش 7 درصدی است. بازار تلفن های هوشمند آمریکای شمالی نیز رشد بسیاری را تجربه نموده اند.

این افزایش قیمت به این واقعیت نسبت داده می گردد که اگرچه فروش دنیای تلفن های هوشمند در سراسر دنیا در حال سقوط است، اما تلفن های هوشمند با قیمت ممتاز همچنان با فروش سالانه 8 درصدی فروش خوبی دارند. این ارقام در مقایسه با بازار دنیای تلفن های هوشمند با رشد 23 درصدی در سال گذشته منتشر شده است.

آیفون های اپل نیز همچنان تقاضای زیادی داشتند. معرفی تلفن های هوشمند 5G نیز در انعطاف بخشیدن به بازار فروش بی تاثیر نبوده است. در طول سه ماهه دوم سال 2020، 10 ٪ از محموله های تلفن های هوشمند دنیای دستگاه های مجهز به 5G بوده که 20 ٪ از درآمد کل را تشکیل می دهد.

72 ٪ از محموله های تلفن های هوشمند در چین نیز 72 ٪ از کل درآمد این سه ماهه را به خود اختصاص داده است که با وجود فشار ایالات متحده بر هواوی بسیار جالب توجه است. در حالی که سایر کشور ها از کرونا رنج می برند، چین در حال بهبود شرایط است که منجر به 34 درصد درآمد دنیای تلفن های هوشمند در سه ماهه در بازار شد (بالاترین رقم از سال 2016 تا کنون)

اپل بیشترین فروش تلفن های هوشمند را در سه ماهه دوم با 34 درصد درآمد بازار به خود اختصاص داده است. در همین حال، هواوی با 20 ٪ درآمد دوم و سامسونگ بعد از آن با 17 ٪ درآمد دنیای تلفن های هوشمند در سه ماهه دوم سال سوم شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1241

به "افزایش میانگین قیمت تلفن های هوشمند در سه ماهه دوم 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش میانگین قیمت تلفن های هوشمند در سه ماهه دوم 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید