پیغام محمدمهدی حیدریان به جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش دکتر برای تو، معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران پیغام داد.

پیغام محمدمهدی حیدریان به جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، متن پیغام محمد مهدی حیدریان به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به این توضیح است:

سینما به عنوان هنری فراگیر و مردمی، از بدو تولد مورد اقبال عموم بوده است. کشف دریچه های تازه در عالم شگفت انگیز سینما دغدغه ای است که هنرمندان این عرصه همیشه در پی آن بوده اند. روحیه جست وجوگری، بدعت و نوآوری از ابتدا با سینما عجین بوده و برای بروز این روحیه چه عرصه ای فراگیرتر از فیلم کوتاه؟ سینمایی که علی رغم کوتاه بودنش حجم وسیعی از خلاقیت و نوآوری را پذیرا بوده و هست. به جرات می توان گفت حرف زدن در قالب فیلم کوتاه دغدغه تمام کسانی است که سینما را به عنوان ابزاری برای بیان حرف هایشان می شناسند. خدا را شاکریم که سینمای کوتاه ایران در آستانه برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، سینمایی قابل دفاع و رو به تعالی است. حضور بین المللی فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره های خارجی و موفقیت های پی در پی آنها نشان از روزهای پررونق این هنر دارد. امیدوارم این روزهای پرشکوه مستدام باشد و پرچم پرفروغ فرهنگ ایران عزیزمان همچنان برافراشته بماند.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین المللی و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلم سازان از 18 تا 22 آبان 97 برگزار خواهد شد.

اخبار این رویداد بین المللی در سایت جشنواره به نشانی www.tisff.ir و همچنین وب سایت انجمن سینمای جوانان به نشانی www.iycs.ir قابل دسترسی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 76

به "پیغام محمدمهدی حیدریان به جشنواره فیلم کوتاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام محمدمهدی حیدریان به جشنواره فیلم کوتاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید