و چشم هایش کهربایی بود چاپ سومی شد

به گزارش دکتر برای تو، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، و چشم هایش کهربایی بود دومین رمان مهری بهرامی است که اسفند 97 توسط نشر ققنوس منتشر شد.

و چشم هایش کهربایی بود چاپ سومی شد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ آنلاین کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

مجموعه داستان چه کسی گفت عاشقی از یادت می رود؟! و رمان بیرون از گذشته، میان ایوان از دیگر آثار این نویسنده هستند.

وی درباره استقبال مخاطبان از کتاب گفت: در اواخر پاییز 98 چاپ دوم کتاب با استقبال خوب به کتاب فروشی ها رسید و خبردارم که چاپ سوم کتاب نیز به زودی درراه است و خوشحالم که کتاب موردپسند مخاطبان قرارگرفته و خواننده خودش را پیدانموده است.

بهرامی نویسنده کتاب و چشم هایش کهربایی بود در رابطه بانام کتاب گفت: عنوان کتاب ابتدا زخم کاج بود اما از انتشارات به من پیشنهاد دادند که دو کتاب دیگر داریم که عنوان کاج در آن ها بوده است و آن طور که باید، دیده نشد و نام کتاب تغییر کرد.

این نویسنده ادامه داد: و چشم هایش کهربایی بود عنوانی است که ناشر انتخاب نموده و تنها و ابتدای آن از من بوده است.

وی در رابطه با متن کتاب نیز توضیح داد: واقعاً سخن گفتن از کتابی که خودم نوشته ام برای من سخت است و نظرم این است که کتاب باید جدای از صحبت های نویسنده راه خودش را برود.

در کتاب و چشم هایش کهربایی بود نویسنده شخصیت های رمان را در برش هایی خاص از زندگی و تجربیات آن ها به تصویر می کشد و این برش ها هم مثل یک جورچین دنیا متن را کامل می نمایند. حتی یک موزاییک در این داستان راوی می گردد؛ زاویه ای که به صورت معمول دیده نمی گردد.

در بخشی از کتاب می خوانیم: بی قراری کهربایی وقت به وقتش فرق می نماید. یک بی قراری ای هست که شکست می اندازد بین مهره ها، اما بی قراری هایی هم هست که مهره ها را پر می نماید از حرارت، آن قدر که جلا می گیری و عطر کاج چند هزارساله از درونت بیرون می زند، به جریان می افتی و می شوی معجونی از خاک و کاج و حرارت. نرم می شوی دور گردن یک زن. صبر می خواهد همه این چیزها. صبوری هم از خوبی کهربا بودن است. حرف چند هزار سال است. حرف گذر از خاک و درخت تا سنگ شدگی. زمان می خواهد این سنگ شدن و کجا برای منتظر ماندن بهتر از شاهرگ گردن یک زن. آنجا حساب نبض و شریان زندگی است.

یادآور می گردد نشر سرسرا از گروه انتشاراتی ققنوس رمان و چشم هایش کهربایی بود را با قیمت 15 هزار تومان در چاپ اول منتشر نموده است. این کتاب 151 صفحه ای، چهار بخش دارد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1166

به "و چشم هایش کهربایی بود چاپ سومی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "و چشم هایش کهربایی بود چاپ سومی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید