واکنش جالب مانه به احتمال معرفی نشدن لیورپول به عنوان قهرمان

به گزارش دکتر برای تو، مهاجم سنگالی تیم فوتبال لیورپول به احتمال نیمه تمام ماندن فصل جاری لیگ برتر انگلیس و سلب عنوان قهرمانی از تیمش واکنش جالبی نشان داد.

واکنش جالب مانه به احتمال معرفی نشدن لیورپول به عنوان قهرمان

به گزارش دکتر برای تو، سادیو مانه می گوید اگر فصل جاری لیگ برتر انگلیس به دلیل شیوع کرونا در این کشور نیمه تمام بماند و شانس کسب مقام قهرمانی از تیمش گرفته گردد، او شرایط را درک می نماید.

لیورپول با 25 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی در صدر جدول است و از 9 بازی به جامانده اش در این فصل تنها دو برد دیگر می خواهد تا اولین قهرمانی اش در لیگ برتر در 30 سال اخیر را قطعی کند. با این حال به دلیل شرایط به وجود آمده در جزیره به خاطر شیوع کرونا این احتمال وجود دارد که فصل نیمه تمام بماند و اخیراً هم یک منبع مطلع مدعی شده که تصمیم سران فوتبال انگلیس این است که فصل را مختومه اعلام نمایند. به این ترتیب معین نیست که آیا لیورپول خاتمه خواهد توانست مقام قهرمانی را کسب کند یا خیر.

مانه اما می گوید اگر حتی قهرمانی از تیمش سلب گردد شرایط را درک می نماید. او به تاک اسپورت گفت: می خواهم که با بردن بازی های به جامانده قهرمان شویم و جام را بگیریم. این چیزی است که دوست دارم رخ دهد. با این حال با شرایط موجود، هر اتفاقی که رخ دهد من درک می کنم. روزهای سختی برای لیورپول سپری شده اما می دانم که میلیون ها خانواده در سراسر جهان روزهای به مراتب سخت تری داشته اند. برخی از آنها اعضای خانواده های شان را از دست داده اند که این به نظر من اوضاعی به مراتب سخت تر از چیزی است که لیورپول در آن قرار گرفته است.

مانه اضافه نمود: از جانب خودم می گویم که قهرمانی در لیگ برتر رؤیای من است و دوست دارم فصل به خاتمه برسد اما اگر اینگونه نگردد هم آن را می پذیرم و قبول می کنم که این هم بخشی از زندگی است. اگر سال جاری نشد، امیدوارم که سال آینده قهرمان شویم.

اخیراً آلکساندر چفرین، رئیس یوفا با تأکید بر اینکه لیگ های اروپایی باید کوشش خود را انجام دهند تا فصل را به خاتمه برسانند، تأکید کرد نمی تواند بپذیرد که تیمی مانند لیورپول که در آستانه قهرمانی قرار گرفته است به خاطر نیمه تمام ماندن لیگ از کسب مقام قهرمانی محروم گردد. او همچنین به آن دسته از لیگ هایی که بدون مجوز اقدام به نیمه تمام گذاشتن لیگ های شان نمایند بابت محرومیت از سهمیه های رقابت های اروپایی در فصل آینده هشدار داد. تا به امروز تنها لیگ بلژیک این کار را انجام داده و تیم صدرنشین جدول، کلوب بروژ را به عنوان قهرمان معرفی نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 11 خرداد 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 934

به "واکنش جالب مانه به احتمال معرفی نشدن لیورپول به عنوان قهرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جالب مانه به احتمال معرفی نشدن لیورپول به عنوان قهرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید