هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم است

به گزارش دکتر برای تو، شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد 127 واقع شده است و هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس است.

هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم است

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر اساس سامانه برخط آلودگی هوا روی عدد 127 واقع شده است و هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس است.

این شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 107 قرار داشته و هوا همچنان ناسالم برای گروه های حساس بوده است.

تهران از ابتدای سال 25 روز پاک، 192 روز سالم، 48 روز ناسالم برای گروه های حساس و 2 روز ناسالم برای تمامی شهروندان داشته است.

افراد مبتلا به قند یا ریوی، سالمندان یا بچه ها توصیه شده از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری نمایند و افراد دیگر نیز باید فعالیت طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

در حال حاضر شهر ری در منطقه 20 با شاخص 160، آلوده ترین منطقه تهران و پس از آن شادآباد در منطقه 18 با شاخص 159 آلوده ترین محلات تهران هستند.

همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده از ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در سطح مناطق تهران، مسعودیه در منطقه 15 با شاخص 71، اقدسیه با شاخص 81 در منطقه 1، شرایط بهترین نسبت به سایر مناطق دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 606

به "هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید