مذاکره تراکتور با چند سرمربی معروف

به گزارش دکتر برای تو، هوشنگ نصیرزاده درباره انتخاب سرمربی تازه تیم تراکتور گفت: با توجه به اینکه درباره مربی ایرانی پیش داوری وجود داشت، باشگاه تصمیم گرفت مربی خارجی بیاورد تا در مدت تعطیلی لیگ بتواند تیم را بازسازی کند. با توجه به شرایط گزینه اصلی ما کریستین پانوچی بود و حتی برای او بلیت هم گرفتیم، اما دو وکیلش اصرار داشتند مواردی را داخل قرارداد قرار بدهند که خیلی به نفع باشگاه نبود. ما گفتیم دو ساعت فرصت می دهیم تا فکر نمایند. با پانوچی به لحاظ مبلغ پیشنهادی مسئله ای نداشتیم، ولی شروط شان خیلی به نفع باشگاه نبود.

مذاکره تراکتور با چند سرمربی معروف

وی اضافه نمود: الان با سه مربی خوب و رزومه دار مذاکره تصویری شده و کوشش می کنیم تا روز چهارشنبه، پنجشنبه این مربیان را نهایی کنیم. حتی تصمیم گرفته شده است تا سرمربی نو یک مربی و یک بدنساز همراه خود بیاورد. دوستان والتر زنگا را هم پیشنهاد داده بودند و حتی با او مذاکره داشتیم، اما برخی موارد پیش آمد که به سمت گزینه دیگر رفتیم. باشگاه تراکتور در پی آن است تا قرارداد با مربی نو در آینده مشکل ساز نگردد.

عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به این پرسش که آیا قطعاً مربی آینده این تیم اروپایی خواهد بود، توضیح داد: بله قطعاً، با توجه به اینکه فوتبال پدیده غربی است و البته شرایط موجود، سرمربی آینده ما اروپایی خواهد بود. ما با یک مربی فرانسوی صحبت کردیم. او حتی تمام سابقه باشگاه تراکتور را درآورده بود. برای مثال برخی ها در فضای مجازی می گویند تونی اولیویرا را بیاورید. ما حتی با او و پسرش هم صحبت کردیم. پسر اولیویرا گفت باید پایه پیشنهادتان به من یک میلیون یورو باشد تا بعد مذاکره کنیم. هر بازی هم بردیم باید فلان قدر پاداش بگیرم. یک میلیون یورو یعنی 33 میلیارد تومان! بعد هم گفتیم که با پدرش صحبت کند که گفت مبلغ پایه پدرم هم 600 تا 700 هزار یوروست! کریستین پانوچی هم به ما مبلغ 400 هزار یورو را پیشنهاد داده بود.

نصیرزاده در خاتمه در واکنش به این موضوع که آیا امکان دارد تیم تراکتور با راهنمایی حسین خطیبی در دیدارهای آینده وارد زمین گردد، خاطر نشان کرد: امکان ندارد این اتفاق بیفتد. ما باید سریعتر سرمربی را انتخاب کنیم و تا خاتمه هفته مربی نو کارش را آغاز کند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1949

به "مذاکره تراکتور با چند سرمربی معروف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره تراکتور با چند سرمربی معروف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید