عمل این معلم تنبیه است با شکنجه؟

به گزارش دکتر برای تو، روزگار نو: معین نوع تنبیه در محیط های آموزشی از سوی قانون گذاران نشان دهنده اهمیت آرامش روحی و روانی دانش آموزان در کلاس درس است اما شکستن این قوانین در یکی از مدارس چین پیامد های بدی داشته است.

عمل این معلم تنبیه است با شکنجه؟

نو یک معلم چینی کاملأ ظالمانه بچه های مدرسه ابتدایی را تنبیه میکند تا جاییکه خشم مردم چین و اعتراض های جهانی را در پی داشته است.

در کلاس این معلم چینی اگر بچه ای جیغ بزند معلم او را با گوش هایش از روی زمین بلند می نماید و در تصاویر زیر انواع و اقسام تنبیه های کلاسی این معلم به چشم می خورد .

در این کلاس درس بچه ها با کوچک ترین بی نظمی تنبیه که نه ،با شکنجه روبرو می شوند ،بعضی از این تنبیه ها یادآور شکنجه های سازمان های جاسوسی است .

بستن دهان بچه ها با نوار چسب،قرار دادن سطل زباله روی سر بچه ها و سایر تنبیه هایی که تنها در این کلاس درس رایج است به روح و روان شاگردان کلاس آسیب زیادی رسانده است.

یکی از والدین بیان می نماید وقتی دختر کوچک من در کلاس نتوانست تا ده بشمرد این معلم ظالم 43 سیلی به صورت دختر بچه من زده است.

پخش تصاویر تنبیه بدنی در یکی دیگر از مدارس چین هم در روزهای اخیر خشم عمومی را به همراه داشته است و از مسئولین مدارس خواسته شده پیگیری های لازم را در مورد معلمان ظالم انجام دهند.منبع: برترین ها
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1766

به "عمل این معلم تنبیه است با شکنجه؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمل این معلم تنبیه است با شکنجه؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید