عذرخواهی جالب آرام جعفری از بهاره رهنما

به گزارش دکتر برای تو، خبرنگاران: آرام جعفری به خاطر استوری بلندبالایش درباره حرف های جنجالی بهار رهنما ، از او عذرخواهی کرد.

عذرخواهی جالب آرام جعفری از بهاره رهنما

آرام جعفری از بازیگران دهه 50 کشورمان است. آرام جعفری در اینستاگرام بسیار بی حاشیه است.آرام جعفری از محبوبیت بسیاری میان مردم برخوردار است. آرام جعفری چندی پیش به شایعه ادواجش واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.آرام جعفری به خاطر حرف هایش از بهاره رهنما عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگاران؛ حرف های جنجالی بهاره رهنما این روزها سوژه تمام رسانه ها و فضاهای مجازی شده است. او در قسمتی از حرف هایش گفت : کسی که بعد از 30 سال نتواند زندگی خوبی داشته باشد بی دست و پا است!

این جمله ها بیشتر مردم و حتی هنرمندان را عصبانی کرد و هر کدام بیانیه و یا استوری های بلند بالایی را برای انتقاد از او منتشر کردند. در این میان آرام جعفری یکی از بازیگران سینما و تلویزیون نیز ماجرای واکنش خود را به این حرف ها در فضای مجازی برای مردم تعریف کرد و با جملات بسیار زیبایی از بهاره رهنما برای صحبت هایش عذرخواهی کرد . او در حرف های خود گفت : بهاره رهنما نیت و قصد بدی نداشت، بهاره رهنما بسیار مهربان است اما منظور خود را با جمله بندی نادرستی به گوش مردم رساند. این خانم بازیگر از بهاره جان رهنما دلجویی کرد.

آرام جعفری بعد از منتشر کردن فیلم عذرخواهی اش از بهاره رهنما نوشت:دلجویى از بهاره جان رهنما،که واقعا میگه مقصودم از حرفى که زدم چیز دیگرى بوده،خدایا به من قدرت بده قضاوت نکنم تا قضاوت نشوم!

بیوگرافی آرام جعفری

آرام جعفری متولد 22 بهمن 1359 در تهران است و با با سریال میگی نه نگاه کن فعالیت هنری خود را در تلویزیون شروع کر و با سریال زیر آسمان شهر به معروفیت رسید. سریال دنیای گمشده به کارگردانی امین امانی آخرین کار آرام جعفری در تلویزیون است که سال 1398 به روی آنتن شبکه دو رفت.

عکس های آرام جعفری

منبع: رکنا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1918

به "عذرخواهی جالب آرام جعفری از بهاره رهنما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی جالب آرام جعفری از بهاره رهنما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید