شیرکوند: اتفاقات ملاقات ما مقابل پیغام خراسان شرم آور بود، فقط برای بعضی تیم ها سخت گیری های عجیبی وجود دارد

به گزارش دکتر برای تو، لیبروی تیم شهرداری ورامین گفت: بازی با پیغام خراسان بدون پروتکل برگزار گردید که برای والیبال ایران، شرم آور است.

شیرکوند: اتفاقات ملاقات ما مقابل پیغام خراسان شرم آور بود، فقط برای بعضی تیم ها سخت گیری های عجیبی وجود دارد

احسن شیرکوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی دکتر برای تو در خصوص بازی دو تیم شهرداری ورامین و پیغام خراسان گفت: بازی عجیب و غریبی بود که تا حدود چهار دقیقه تا شروع بازی معین نبود که تیم پیغام خراسان بازی خواهد نمود یا نه. من فکر می کنم دست هایی پشت پرده وجود دارد که به والیبال مشهد آسیب می زند.

بازیکن تیم شهرداری ورامین ادامه داد: علاوه بر این، بی درایتی سازمان لیگ و سیاست یک بام و دو هوای این سازمان باعث رقم خوردن این مسائل می گردد. برای بعضی تیم ها، سخت گیری های عجیبی وجود دارد و برای بعضی دیگر این طور نیست.

شیرکوند گفت: بازی با پیغام خراسان بدون پروتکل برگزار گردید که برای والیبال ایران، شرم آور است. هیچ اصلی از اصول لیگ برتر در این بازی برقرار نشد و بازی فقط استارت خورد. شش بازیکن حریف در فاصله سه چهار دقیقه به شروع بازی به سالن آمدند! من واقعاً متأسفم. چنین اتفاقات نادری را فقط در لیگ ایران می بینیم.

لیبروی پیشین تیم ملی در خصوص بازی بعدی تیمش مقابل پیکان گفت: مسابقه سختی خواهد بود. پیکان تیم بسیار خوبی است که چند بازیکن ملی پوش دارد. متأسفانه ما نیز چند مصدوم داریم و تیم کاملی نیستیم. با این حال کوشش می کنیم تا بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 752

به "شیرکوند: اتفاقات ملاقات ما مقابل پیغام خراسان شرم آور بود، فقط برای بعضی تیم ها سخت گیری های عجیبی وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرکوند: اتفاقات ملاقات ما مقابل پیغام خراسان شرم آور بود، فقط برای بعضی تیم ها سخت گیری های عجیبی وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید