روش مدرن واتیکان برای ترغیب جوانان مسیحی به نیایش

به گزارش دکتر برای تو، واتیکان امیدوار است با راه اندازی یک دستبند تسبیحی به نام کلیک برای عبادت، جوانان دوستدار فناوری را به نیایش ترغیب کند.

روش مدرن واتیکان برای ترغیب جوانان مسیحی به نیایش

به گزارش خبرنگار، بر اساس خبری که اخیرا منتشر شده است واتیکان می خواهد با تسبیح هوشمند روشی دیجیتالی جدیدی را در آموزه های دینی ایجاد کند. پس از دستگاه های ذکر شمار، خبری عجیب از واتیکان به گوش رسید.

بر اساس خبری که اخیرا منتشر شده است واتیکان می خواهد با تسبیح هوشمند روشی دیجیتالی جدیدی را در آموزه های دینی ایجاد کند. با تحولات جدید اتفاق افتاده در دنیا تکنولوژی، واتیکان در نظر دارد فناوری و دین را در هم ادغام کند.

کاربران با استفاده از تسبیح هوشمند نه تنها می توانند با برنامه گوشی ذکر های خود را دنبال نمایند بلکه با دارا بودن بعضی ویژگی های مچ بند های هوشمند می توانند سلامتی خود را نیز چک نمایند. تسبیح هوشمند از 10 سنگ آگات سیاه و هماتیت ساخته شده است. در صورت فعال شدن کاربر می تواند از سه گزینه تسبیح معمولی، ذکر شمار و یادآوری نماینده زمان ذکر استفاده کند. دستگاه برای هر دعایی که کاربر انجام می دهد تعداد آن را در برنامه تلفن همراه نشان می دهد و سابقه هر دعا که کامل شده باشد را ثبت می نماید.

برنامه ای که با دستگاه تسبیح بر روی موبایل خود نصب می گردد، محتوای مذهبی شخصی و همچنین اطلاعات نظارت بر سلامتی را که از دستبند جمع آوری شده است را نمایش می دهد و پیشنهادات مختلفی را به کاربران ارائه می دهد؛ بنابراین تسبیح می تواند مانند یک دستبند هوشمند نیز استفاده گردد. داده ها توسط Mi Band1 مستقیماً به برنامه نصب شده و روی موبایل ارسال می شوند بنابراین هیچ صفحه نمایشی بر روی تسبیح وجود ندارد. این تسبیح جدید فراوری شده در واتیکان با قیمت 110 دلار در بازار به فروش می رسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 493

به "روش مدرن واتیکان برای ترغیب جوانان مسیحی به نیایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش مدرن واتیکان برای ترغیب جوانان مسیحی به نیایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید