رحمانی: برای موفقیت بیشتر باید امکانات بهتری برای قایقرانی درنظر بگیرند، قایق های ایران خوب نیست

به گزارش دکتر برای تو، بانوی طلایی روئینگ قهرمانی آسیا گفت: با توجه به درخشش در مسابقات قهرمانی آسیا، کسب مدال در بازی های آسیایی دور از دسترس نیست.

رحمانی: برای موفقیت بیشتر باید امکانات بهتری برای قایقرانی درنظر بگیرند، قایق های ایران خوب نیست

نازنین رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی دکتر برای تو، در خصوص مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا، گفت: امسال اولین بار بود در روئینگ این مدال ها کسب شد و این موفقیت برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا امید بخش است. ما تنها با دو ماه کار کردن به اینجا رسیدیم و اگر جیوگا بماند می توانیم این مدال ها را در اندونزی تکرار کنیم.

وی در ادامه اضافه نمود: متاسفانه در ابهر امکانات مناسبی نداشتیم، حتی آب خوردن نداشتیم و با آب سرد دوش می گرفتیم. باید مسئولان بیشتر توجه کنند و نسبت به نتیجه هایی که با این شرایط گرفتیم امکانات بیشتری برای ما در نظر بگیرند.

رحمانی تاکید کرد: از خانم عباسی و آقای کاویانی هم تشکر می کنم چرا که پا به پای جیوگا صبح تا شب مشغول تنظیم قایق برای ما بودند و بیشتر از حد توانشان مایه گذاشتند به طوری که ما فقط با مدال طلا می توانستیم از آنها تشکر کنیم.در کنار همه کمبودها از آقای امینی و صادقی هم تشکر می کنم که جیوگا را به تیم ملی آوردند.

بانوی طلایی روئینگ قهرمانی آسیا در خصوص لزوم برگزاری اردوی برون مرزی شرح داد: اردوی برون مرزی برای روئینگ صددرصد لازم است چون در ایران حتی پیست استاندارد نداریم و پشت سد و جاهای دور افتاده تمرین می کنیم، در حالی که سایر رقبای ما در پیست های استاندارد تمرین می کنند و قایق های مناسب دارند. حضور در اردوهای برون مرزی و تمرین با حریفان قدرتمند تجربه ما را افزایش می دهد.

وی تاکید کرد: قایق های ایران خوب نیست و حتی استاندارد نبوده و وزن آنها زیاد است ولی ما سعی می کنیم با شرایط کنار بیاییم.

رحمانی در خصوص مسئله ای که در بحث قایق ها در تایلند ایجاد شد، خاطرنشان کرد: مسئله قایق مربوط به پسران بود و متاسفانه برای کل تیم مشکل ایجاد شد و همه از نظر روحی بهم ریختند. ما همه با هم تمرین کردیم و دیدیم که پسران هم چقدر تلاش کردند. ما همه برای مدال طلا رفته بودیم و وقتی دیدیم قایق پسران مشکل دارد و حتی در قایق جا نمی شدند، همه نگران شده بودیم. پسران ما با همین شرایط مستقیم راهی فینال شدند و این فقط به خاطر انگیزه خودشان بود. در فینال هم قایق کویت که به فینال نرسیده بود را گرفتند.

وی در انتها گفت: خیلی خوشحالم که برای اولین بار در تاریخ ایران این مدال کسب شد، به خصوص در دو نفره سبک وزن. ما حتی قبلا مدال هم نگرفته بودیم و چون ارنج المپیکی هست حتی جزو 3 قایق اول هم نشده بودیم. تا دوساعت قبل از مسابقه من و مریم پارسا یک کیلو بالاتر از وزن بودیم و خیلی تلاش کردیم و خداراشکر مزد زحمات خود را گرفتیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 775

به "رحمانی: برای موفقیت بیشتر باید امکانات بهتری برای قایقرانی درنظر بگیرند، قایق های ایران خوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمانی: برای موفقیت بیشتر باید امکانات بهتری برای قایقرانی درنظر بگیرند، قایق های ایران خوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید