خبرنگاران احتمال دسترسی دوباره ترامپ به شبکه های اجتماعی

به گزارش دکتر برای تو، تهران - خبرنگاران - هیات نظارت فیسبوک روز چهارشنبه با تائید تعلیق عضویت دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا در این شبکه اجتماعی، به فیسبوک 6 ماه برای مشخص واکنش شایسته به چنین پرونده هایی مهلت داد.

خبرنگاران احتمال دسترسی دوباره ترامپ به شبکه های اجتماعی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش عصر چهارشنبه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز؛ تصمیم شرکت فیسبوک در این باره، تعیین کننده چگونگی برخورد آینده شبکه های اجتماعی با سران قانون شکن کشورهای جهان خواهد بود.

این هیات با ملزم کردن فیسبوک به بررسی تعلیق ترامپ، آن را نامتناسب، ناتعیین و بدون معیارهای آشکار خواند و خواستار واکنش هماهنگ با مقررات اعمال شده بر دیگر کاربران این شبکه اجتماعی شد.

به گفته مایکل مک کانل رییس هیات نظارت؛ فیسبوک با اعمال تعلیق نامعین، تصمیم گیری در این باره را به این نهاد بالادستی واگذار کرده، اما مجازات های ناتعیینی از این گونه نمی توانند آزمون های بین المللی و آمریکا در باره آشکار بودن، پایداری و شفافیت را با موفقیت پشت سربگذارند.

فیسبوک در پی ناآرامی های 6 ژانویه (17 دی ماه 99) واشنگتن دی سی و حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا، به علت نگرانی از اوج گیری خشونت، دسترسی او را به حساب های فیسبوک و اینستاگرامش به مدت نامعینی مسدود کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1640

به "خبرنگاران احتمال دسترسی دوباره ترامپ به شبکه های اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران احتمال دسترسی دوباره ترامپ به شبکه های اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید