جولان دادن هیوندای در دانشگاه

به گزارش دکتر برای تو، شرکت هیوندای موتور اعلام نمود در راستای پرورش نیرو های دانشگاهی، با دانشگاه ملی ویتنام همکاری می نماید.

جولان دادن هیوندای در دانشگاه

به گزارش ایسنا، شرکت بزرگ هیوندای موتور برای ساخت یک مرکز آکادمیک در دانشگاه ملی ویتنام قرارداد همکاری امضا کرد. به گفته یویسون چونگ، رئیس هیوندای موتور، این شرکت یک مرکز آکادمیک در دانشگاه ملی ویتنام (VNU) در هانوی (مرکز ویتنام) برای پرورش استعداد های ویتنامی ایجاد خواهد نمود.

چونگ روز آدینه با رئیس دانشگاه ملی ویتنام دیدار کرد تا همکاری آکادمیک با دانشگاه را ترویج دهد. اخیرا یک هیات 205 نفری به همراه یون سوک یول رئیس جمهور کره جنوبی به ویتنام سفر کردند که یکی از این افراد، رئیس شرکت خودروسازی هیوندای موتور بود.

چونگ گفت: ما امیدواریم استعداد های آینده را با ایجاد مرکز آکادمیک در دانشگاه ملی ویتنام در صنعت خودرو پرورش دهیم. ما معتقدیم که نه تن ها هیوندای موتور، بلکه خودروسازان داخلی مختلف استعداد های معتبری را از ویتنام جذب خواهند کرد و در نهایت نقش مهمی در تقویت رقابت جهانی در صنعت خودروسازی ویتنام ایفا خواهند کرد.

به گفته چونگ، این مرکز فرصت های خوبی را برای دانشجویان فراهم می نماید، زیرا این شرکت خودروسازی دانشمندان مشهوری را از خارج از کشور به عنوان مدرس در این مرکز استخدام می نماید.

رئیس دانشگاه ملی ویتنام گفت: دانشگاه ما مأموریت دارد که دانشجویان بین المللی بیشتری را جذب کند و بعلاوه دانشجویان ما را به خارج از کشور بفرستد. اگر چنین دانشمندانی بتوانند به وسیله هیوندای موتور به دانشجویان تدریس نمایند، یاری بزرگی به دانشگاه ما خواهد شد.

دانشگاه ملی ویتنام یکی از دو دانشگاه ملی ویتنام است که در رتبه بندی جهانی QS به عنوان یکی از 150 دانشگاه برتر زیر 50 سال در سال 2021 انتخاب شد و در حال ایجاد مشارکت فعال با شرکت ها و دانشگاه های کره ای است.

هیوندای موتور از ابتدای امسال تا ماه می، بالغ بر 23 هزار دستگاه خودرو در بازار ویتنام فروخت و عنوان شماره 1 فروش را در بین خودروسازان جهانی در اختیار گرفت. هدف این شرکت افزایش نفوذ خود در بازار با تکمیل کارخانه فراوری دیگری است تا ظرفیت فراوری خودرو را به بیش از 100 هزار دستگاه در سال افزایش دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 تیر 1402 بروزرسانی: 5 تیر 1402 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 2278

به "جولان دادن هیوندای در دانشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولان دادن هیوندای در دانشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید