توضیحات سازندگان خانه امن به طرفداران استقلال

به گزارش دکتر برای تو، سازندگان سریال خانه امن درباره سکانس جنجالی عملیات تروریستی در پوشش یک طرفدار استقلالی که باعث دلخوری هواداران این تیم شده است، شرح دادند.

توضیحات سازندگان خانه امن به طرفداران استقلال

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، در قسمت چهل و سوم سریال، داستان به ماجرای عملیات تروریستی یک عضو گروهک داعش در استادیوم آزادی اختصاص دارد. او برای انجام عملیات انتحاری، دربی پایتخت را انتخاب نموده است و در پوشش یک هوادار استقلال وارد استادیوم می گردد.

بعد از این که سکانس با اعتراض هوادران تیم استقلال تهران روبرو شد، سازندگان خانه امن توضیحاتی بیان کردند.

ابوالفضل صفری تهیه نماینده خانه امن با تاکید بر اینکه هیچ سوء نیتی برای نشان دادن یک داعشی تحت پوشش هوادار تیم استقلال وجود نداشته است، بیان کرد: ماجرایی که در قسمت چهل و سوم نشان داده شد بر اساس یک داستان واقعی است. هدف این بود تا تاکید گردد تروریست ها برای انجام اعمال خلاف خود از هر گونه محبوبیت ورزشی و هنری در بین مردم ایران سوء استفاده می نمایند. صفری ادامه داد: استفاده از این پرونده واقعی، صرفا به این خاطر بود تا همه ما هشیار باشیم و جلوی این سوء استفاده ها را بگیریم.

او ضمن دلجویی از طرفداران استقلال به خاطر سوء تفاهم ایجاد شده، تاکید نمود: بسیاری از عوامل سریال خانه امن هوادار استقلال هستند و هرگز قصد توهین به این تیم را نداشته اند.

صفری در خاتمه گفت: من از مخاطبان و علاقمندان تقاضا می کنم تا سریال خانه امن را به طور کامل نگاه نمایند؛ مخصوصا قسمت 44 که امشب (یک دی) پخش می گردد. در این قسمت، داستان سریال به تیم پرسپولیس و ماجرایی مشابه پرداخته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1413

به "توضیحات سازندگان خانه امن به طرفداران استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات سازندگان خانه امن به طرفداران استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید