تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

به گزارش دکتر برای تو، علاقه مندان به سفر و یا افرادی که تجربه مهاجرت یکی از اعضاء خانواده را داشته اند، به احتمال زیاد نام موسسه ایران آنکارا را شنیده اند. این شرکت که همواره کوشش نموده است تا در تمامی مراحل سفر و مهاجرت خدمت به مشتریان را در اولویت قرا دهد از این پس با خدماتی متنوع تر و با برند نیلگام همراه مشتریان خواهد بود.

تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

ایران آنکارا که از حدود ده سال پیش فعالیت خود را با خدماتی همچون تنظیم وقت سفارت برای کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان و همچنین پیکاپ ویزا آغاز نموده بود، تصمیم گرفته است تا با تغییر برند خود به نیگام به توسعه خدمات مربوطه بپردازد.

محمد امینی مؤسس و مدیر عامل آژانس نیلگام (ایران آنکارا) با اشاره به این نکته که به دلیل سخت گیری های کشورهای توریستی و مهاجرپذیر، خدمات مهاجرتی و گردشگری طی چند سال گذشته با پیچیدگی ها و ظرائف بسیاری همراه شده اند، درباره دلایل تغییر برند شرکت از ایران-آنکارا به نیلگام توضیح داد: با توجه به احتیاجهای مختلف متقاضیان محترم برای تکمیل پرونده، تصمیم بر آن شد تا با اضافه نمودن خدمات تور، ویزا و تاسیس یک دارالترجمه اختصاصی، بتوانیم در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن تأمین کننده تمامی احتیاجهای یک پرونده مهاجرتی و یا اقامتی باشیم. در واقع تمامی خدمات گذشته مجموعه ایران-آنکارا به همراه خدمات جدید، تحت عنوان هولدینگ نیلگام در دسترس مسافران خواهد بود.

هولدینگ نیلگام با افزایش 100 درصدی کارکنان خود طی چند ماه گذشته (در حال حاضر 130 کارمند تمام وقت در مجموعه نیلگام در حال خدمت رسانی هستند) این امر را مد نظر داشته است تا با ایجاد بهترین زیرساخت ها برای خدمات هیچ نگرانی را برای مشتریان خود در رابطه با روند پیشرفت کار باقی نگذارد. این کوشش ها منجر به نتایج قابل توجهی شده است و به طور میانگین سالانه 20 هزار پیکاپ پاسپورت، 3 هزار وقت سفارت و هزار ویزای پیروز برای کشور کانادا در کارنامه نیلگام به ثبت رسیده است. البته این امر تنها بخشی از خدمات شرکت نیلگام (ایران آنکارای سابق) است و دیگر خدماتی همچون افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال (حوزه شنگن) نیز از افتخارات خدمت رسانی نیلگام است.

نیلگام در حال حاضر با 3 زیر مجموعه نیلگام مهاجر، نیلگام سفر و دارالترجمه رسمی، با لوگو و نشان تجاری جدید همچون گذشته خدماتی مانند پیکاپ ویزا، اخذ ویزا، وقت سفارت، برگزاری تورهای متنوع و رزرو هتل را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

مجموعه نیلگام مهاجر با بهره مندی از تیم اجرایی و حقوقی با تجربه در امر مهاجرت، خدمات اقامت کانادا، پرتغال و دومینیکا را آغاز نموده و در آینده نزدیک با اضافه شدن چند کشور اروپایی دیگر شاهد گسترش این خدمات خواهد بود. ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی ایالت های کبک، نیوبرانزویک و منیتوبا، ویزای نیروی متخصص، خرید بیزینس استانی و خود اشتغالی فدرال همگی ویژه اقامت کانادا هستند. برای اخد اقامت کشور پرتغال نیز هولدینگ نیلگام با اخذ ویزای طلایی، ویزای کارآفرینان، صاحبان املاک و بازنشستگان و مستمری بگیران، جهت مهاجرت را به این کشور تسهیل می نماید. در خصوص کشور دومینیکا نیز مجموعه نیلگام به وسیله برنامه مالی شهروندی اقدام به اخذ اقامت و پاسپورت برای متقاضیان مهاجرت این کشور می نماید.

همچنین مجموعه نیلگام سفر نیز با سابقه ای طولانی و درخشان در امور مربوط به پیکاپ ویزا، وقت سفارت ها و اخذ ویزای کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا و کشورهای حوزه شنگن آماده ارائه خدمات VIP است. خدمات پیکاپ برای کشور آمریکا به وسیله 3 کشور ترکیه، امارات و ارمنستان انجام می گیرد. متقاضیان دریافت ویزای شنگن نیز می توانند با مراجعه به دفتر نیلگام سفر و تکمیل و تحویل مدارک، با خیالی آسوده مراحل اخذ ویزای شنگن خود را به ما بسپارند.

مجموعه نیلگام همچنین با برگزاری تورهایی لوکس و با کیفیت مانند تور کانادا در جهتهای متنوع علاوه بر پاسخ به احتیاج مشتریان خود در جهت اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا و پرتغال، در صدد توسعه خدمات گردشگری و مهاجرتی خود نیز هست.

امینی در سرانجام با تاکید بر این نکته که در آینده نزدیک شاهد گسترش خدمات مهاجرتی مجموعه نیلگام خواهیم بود، اضافه نمود: شاید انتخاب نماینده ای رسمی و معتبر، کلید پیروزیت در هر پرونده مهاجرتی و اقامتی باشد. کارگزاری که با بهره مندی از تجربه مناسب و ارتباطات گسترده برون مرزی، جهت مهاجرت را برای متقاضیان محترم هموار سازد. مجموعه ای که بتواند با رویکردی مسئولانه و البته حرفه ای جوابگوی احتیاج مشتریان خود باشد.

منبع: انتخاب
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 501

به "تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید