اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

به گزارش دکتر برای تو، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب و تشویق آزمایشگاه ها برای عضویت در شبکه اقدام به ارائه تخفیف ویژه به اعضای جدید کرده است.

اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ارتقای سطح ارائه خدمات در صنعت آزمایشگاهی کشور، یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال آن است. شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با ارائه خدمات تخفیفی به اعضای خود این هدف مهم را در کشور تسهیل می کند.

دریافت خدمات آزمایشگاهی به دانشجویان دکتری و محققان پسادکتری دانشگاه ها

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب و تشویق آزمایشگاه ها برای عضویت در شبکه اقدام به ارائه تخفیفات ویژه به اعضای جدید کرده است. در این طرح، در سال جاری دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری دانشگاه ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر کشور با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان 40 درصد هزینه خدمات تا سقف مبلغ 20 میلیون ریال بهره مند شدند.

همچنین علاوه بر یارانه طرح حمایتی مذکور، این گروه از اعتبار یک میلیون ریالی عضویت جدید در باشگاه مشتریان با تخفیف 100 درصدی به عنوان هدیه عضویت و نیز اعتبار 5 میلیون ریالی طرح ویژه اعضای باشگاه مشتریان، استفاده کردند.

تخفیف های متنوع شبکه آزمایشگاهی به اعضای هیات علمی، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک گذاری دستگاه ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور ارائه می دهد.

در این شبکه خدمات آزمایشگاه های متنوعی مانند حوزه فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، حوزههای زیست فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، حوزه های علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، ارایه می شود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 806

به "اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید