اسپالتی: حالا همه از ناپولی انتظار پیروزی دارند، پنالتی بعدی ما را هم اینسینیه می زند

به گزارش دکتر برای تو، سرمربی ناپولی گفت با کسب 24 امتیاز از هشت بازی، همگان از شاگردانش انتظار غلبه بر رقبا را دارند.

اسپالتی: حالا همه از ناپولی انتظار پیروزی دارند، پنالتی بعدی ما را هم اینسینیه می زند

به گزارش خبرنگاران، لوچانو اسپالتی پس از کسب هشتمین پیروزی پیاپی ناپولی در سری A با غلبه بر تورینو گفت: ما ایوان یوریچ (سرمربی تورینو) را به خوبی می شناسیم و می دانیم او یک مربی قدرتمند است. تیم های یوریچ همیشه از لحاظ دفاعی آماده هستند و رویارویی با تیم های این مربی همیشه یک جنگ است.

وی با تمجید از عملکرد شاگردانش در هفته های گذشته شرح داد: حالا همه از ما انتظار پیروزی دارند و این برای ما آسان نیست. از لحاظ ذهنی و فیزیکی پیشرفت کرده ایم و زمانی که مهاجمان ما به دفاع بازگشتند، آنها روحیه تیمی ما را نشان دادند. البته هنوز گام هایی برای پیشرفت داریم، اما می دانیم چگونه با بازی ها روبرو شویم.

سرمربی ناپولی با بیان اینکه تیمش مقابل تورینو در سطح بالایی قرار داشت، گفت: تیم ما را گروهی از دوستان تشکیل می دهد و می خواهیم بازی خوبی ارائه کنیم. برای رسیدن به نتیجه لازم جنگیدیم و عزم زیادی داشتیم. این پیروزی بزرگ را به هواداران ناپولی هدیه می کنیم که شایسته آن بودند.

اسپالتی در مورد پنالتی از دست رفته لورنتزو اینسینیه در نیمه نخست گفت: لورنتزو ارتباطی قوی با سایر بازیکنان دارد و آنها به اینسینیه کمک می کنند. اینسینیه پنالتی بعدی را می زند، سپس نوبت لورنتزو است و بعد نوبت کاپیتان! زمانی که بازیکنان قدرتمندی در حمله دارید، روش های بیشتری برای گلزنی پیش روی شماست و همیشه امیدوارید اتفاقی رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1869

به "اسپالتی: حالا همه از ناپولی انتظار پیروزی دارند، پنالتی بعدی ما را هم اینسینیه می زند" امتیاز دهید

1 کاربر به "اسپالتی: حالا همه از ناپولی انتظار پیروزی دارند، پنالتی بعدی ما را هم اینسینیه می زند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: حالا همه از ناپولی انتظار پیروزی دارند، پنالتی بعدی ما را هم اینسینیه می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید