استیلی مدیر تیم امید: تعیین بود در گروه سختی قرار می گیریم، از تیم ناامید نیستیم؛باید زحمت بیشتری بکشیم

به گزارش دکتر برای تو، وقتی گروه سختی هستیم باید تمرکز و تلاشمان را بیشتر کنیم. برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

استیلی مدیر تیم امید: تعیین بود در گروه سختی قرار می گیریم، از تیم ناامید نیستیم؛باید زحمت بیشتری بکشیم

مدیر تیم فوتبال امید گفت: با توجه به اینکه در سید چهارم قرار گرفته بودیم معین بود که در گروه سختی قرار می گیریم.

حمید استیلی در گفت و گو با فارس در خصوص قرعه کشی رقابت های زیر 23 ساله های آسیا و مقدماتی المپیک 2020 توکیو گفت: ما از قبل می دانستیم که در گروه سختی قرار می گیریم چون در سید چهارم بودیم اما دیگر این گروهی که افتادیم خیلی سخت است. هرچند باز قابل پیش بینی بود که در گروه دشواری قرار می گیریم.

وی افزود: وقتی گروه سختی هستیم باید تمرکز و تلاشمان را بیشتر کنیم. برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا امیدی به تیم هست یا خیر گفت: صددرصد به تیم امیدوار هستیم. ما اصلا لحظه ای با ناامیدی به این تیم نگاه نکردیم. درست است که در دو بازی محبت آمیز مقابل ازبکستان باختیم اما در آن دو بازی بازیکنان 40درصد خود هم نبودند و مطمئنا در بازی های رسمی شرایط فرق می کند. ما از هر سه تیمی که با آنها بازی داریم شناخت داریم و با آنها بازی کرده ایم. از حالا باید به فکر بازی های تدارکاتی با تیم های آسیای شرقی و میانه باشیم تا بتوانیم تصویرسازی خوبی برای بازیکنان کنیم.

استیلی در خصوص اینکه آیا بهتر نبود با تیم های عربی همگروه می شدیم گفت: برای ما فرقی نمی کند. تیم های پایه شرق آسیا خوب هستند. ما با ویتنام هم که بازی کردیم در پایه قوی بودند. به هر حال کار سختی پیش رو داریم و باید زحمت بکشیم.

مدیر تیم امید در خصوص برنامه های آینده این تیم گفت: قرار بود در آبان ماه در تورنمنتی در کشور چین حاضر شویم که با توجه به اینکه با چین همگروه شدیم دیگر این تورنمنت فایده ای ندارد و باید به فکر برگزاری تورنمنت در تهران باشیم. بازی با کشورهای عربی هم بد نیست اما سبک آنها با شرق آسیا فرق می کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 399

به "استیلی مدیر تیم امید: تعیین بود در گروه سختی قرار می گیریم، از تیم ناامید نیستیم؛باید زحمت بیشتری بکشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی مدیر تیم امید: تعیین بود در گروه سختی قرار می گیریم، از تیم ناامید نیستیم؛باید زحمت بیشتری بکشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید