آهوی من مارال وارد پیش تولید می شود

به گزارش دکتر برای تو، پیش تولید سریال آهوی من مارال که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می گذرد به زودی آغاز خواهد شد.

آهوی من مارال وارد پیش تولید می شود

به گزارش گروه فرهنگی دکتر برای تو به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، پیش تولید آهوی من مارال پس از آغاز دوباره تولیدات سینمایی که به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، آغاز خواهد شد.

طراحی لوگو این سریال بر عهده مهران گل محمدی و لیدا صبوری است.

سریال آهوی من مارال که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می گذرد در 2 فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود؛ فصل اول پانزده قسمت و فصل دوم در بیست و پنج قسمت خواهد بود.

موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجرا های اطراف آن، می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد.

بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده خواهد شد که در این زمینه مذاکراتی با آن ها انجام شده است.

در خلاصه قصه آهوی من مارال آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و، چون برق می گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل های دشتش همه سارای نام دارند و سرو های سر به فلک کشیده اش همه خان چوپان ...

برخی عوامل این پروژه عبارتند از کارگردان: مهرداد غفارزاده، تهیه کننده: بهروز خوش رزم، مشاور پروژه و ناظر کیفی: سعید شریعتی، مشاوره فیلمنامه: فریدون عموزاده خلیلی، ایده و طرح سریال: مهرداد غفارزاده، اعضای نویسندگان: پریسا شمس، معصومه یزدانی، ابراهیم قربانپور، مشاور رسانه ای: اشکان منصوری، نوازنده: آیدین علیانسب.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1032

به "آهوی من مارال وارد پیش تولید می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آهوی من مارال وارد پیش تولید می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید