پزشک پرسپولیس: حال عمومی افشین پیروانی خوب است

به گزارش دکتر برای تو، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی را درباره شرایط افشین پیروانی ارائه کرد.

پزشک پرسپولیس: حال عمومی افشین پیروانی خوب است

به گزارش خبرنگاران ، علیرضا حقیقت در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: خوشحالیم که چند بازی سنگین و مهم را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. در این مدت چند بازیکن با مصدومیت هایی روبرو شدند که با کوشش و غیرت خودشان و برنامه کادر پزشکی برای بازی های تیم آماده شدند تا به پرسپولیس یاری نمایند. خوشبختانه بعد از بازی دیشب مصدومی نداشتیم.

او درباره اتفاقی که روز گذشته برای اتوبوس های تیم افتاد و تاثیر آن روی شرایط جسمانی و روانی اعضای تیم اظهار کرد: متاسفانه بر اثر آن حادثه استرس بسیار شدیدی به بازیکنان و کادر فنی وارد شد به حدی که برخی افراد واقعا ترسیده بودند و اینکه بازیکنان یک ساعت بعد از آن اتفاق و با وجود آن شرایط سخت به زمین رفتند نشان دهنده غیرت و بزرگی این تیم است.

حقیقت همچنین درباره حال عمومی افشین پیروانی گفت: ایشان بخاطر اینکه مدیریت کاروان را بر عهده داشت طبیعتاً فشار بیشتری را متحمل شد و بعد از آن حمله از ناحیه قفسه سینه درد شدیدی احساس می کرد. اقدامات اولیه برای ایشان بلافاصله انجام شد.

پزشک پرسپولیس ادامه داد: برای اطمینان بیشتر اقدامات تخصصی تر قلب و عروقی را شب گذشته و امروز انجام دادیم و خوشبختانه مورد جدی وجود ندارد و ایشان با دستور پزشک باید استراحت نموده و تا ویزیت بعدی داروهای خود را مصرف نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1707

به "پزشک پرسپولیس: حال عمومی افشین پیروانی خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک پرسپولیس: حال عمومی افشین پیروانی خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید