نویدکیا: اتلاف وقت در فوتبال ایران متداول شده، دریافت 17 گل در 13 بازی برای سپاهان فاجعه است

به گزارش دکتر برای تو، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تیمی که بخواهد در زمین وقت تلف کند به من ارتباطی ندارد و در کشور ما چنین رفتاری متداول شده و مربوط به تیم خاصی نیست.

نویدکیا: اتلاف وقت در فوتبال ایران متداول شده، دریافت 17 گل در 13 بازی برای سپاهان فاجعه است

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر شهرخودرو مشهد در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: شهرخودرو در نیمه دوم دو موقعیت خوب به دست آورد و از این دو موقعیت خود هم استفاده کرد. از تیمم از نظر فنی راضی هستم اما پس از اخراج گئورگی ولسیانی تیم بهم ریخت و در نهایت شکست خوردیم.

وی اضافه نمود: اینکه در خانه بازی می کنیم دلیل نمی شود که حتماً پیروز می شویم و اگر بخواهیم در مسابقات خود احساساتی عمل کنیم هیچ وقت پیروز نمی شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بیان کرد: در نیمه دوم سعی داشتیم از فرصت هایمان استفاده کنیم اما تمرکز لازم را نداشتیم. در ضدحملات شهرخودرو از 2 فرصت به خوبی استفاده کرد و به این تیم تبریک می گویم. از نظر فوتبالی از بازیکنان تیم راضی بودم اما پس از دریافت گل دوم بیش از حد احساساتی شدند و تصور این را نداشتند که باید در خانه ببازند. باید در شرایط سخت نیز خود را کنترل کنیم و اگر این کار را انجام ندهیم هیچ گاه تیم خوبی نمی شویم. از این نظر از بازیکنانم ناراحت هستم و اگر می خواهیم تیم بهتری شویم باید در شرایط سخت خود را کنترل کنیم.

نویدکیا درباره عدم انسجام در خط دفاعی سپاهان بیان کرد: یک مشکل بزرگ در ابتدای فصل داشتیم که در 4 بازی 12 گل دریافت کردیم که برای تیمی مانند سپاهان به هیچ عنوان ایده آل نیست. این در حالی است که از این تعداد، 4 گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم و باید سازمان دفاعی تیم را ترمیم کنیم. سپاهان تیمی است که هجومی بازی می کند و ممکن است در ضدحملات گل دریافت کند و باید سازمان دفاعی را به گونه ای تنظیم کنیم که به همان صورت که گل می زنیم به راحتی گل دریافت نکنیم.

وی درباره جذب بازیکن در خط دفاعی و دروازه گفت: مدافعان و دروازه بان تیم من از بهترین های ایران هستند و باید سازمان دفاعی تیم را درست کنیم. اشتباهات سپاهان، اشتباهات تیمی است و مسائلی است که ارتباطی به دروازه بان یا مدافعان میانی تیم ندارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اتلاف وقت بازیکنان شهرخودرو گفت: در فوتبال مدرن امروز چنین چیزی وجود ندارد اما در فوتبال ایران بازیکنان باید خود را در این شرایط کنترل کنند. اینکه بازیکنان تیمی پس از به زمین افتادن چند باره بازیکنان حریف عصبانی شوند کار درستی نیست. تیمی که بخواهد با چنین سبکی بازی کند به من ارتباطی ندارد و در کشور ما چنین رفتاری متداول شده است و مربوط به تیم خاصی نیست.

نویدکیا گفت: در فوتبال ما نتیجه گیری بسیار مهم است و به دلیل اینکه مربیان با شکست از سمت خود کنار می فرایند تلاش می کنند به هر شکلی امتیاز مسابقه را کسب کنند.

وی در پاسخ به اینکه چه برنامه ای برای ترمیم خط دفاع متزلزل سپاهان با وجود دریافت 17 گل از ابتدای فصل دارید، گفت: در ابتدای فصل مسائلی در دریافت گل از روی ضربات ایستگاهی داشتیم که این مشکل را به خوبی ترمیم کردیم، اما پس از آن مسائل دیگری در تیم ما به وجود آمد. باید با همکارانم این مسائل را بررسی کنیم و برای تیمی مانند سپاهان دریافت 17 گل در 13 بازی فاجعه است.

172، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1477

به "نویدکیا: اتلاف وقت در فوتبال ایران متداول شده، دریافت 17 گل در 13 بازی برای سپاهان فاجعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: اتلاف وقت در فوتبال ایران متداول شده، دریافت 17 گل در 13 بازی برای سپاهان فاجعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید