فدراسیون فوتبال: عدم حضور اعضای هیات رئیسه در انتخابات کذب است

به گزارش دکتر برای تو، افرادی که بخواهند با شایعه پراکنی و دروغ پردازی فضا را در این باره متشنج کنند مورد پیگیری حقوقی قرار خواهند گرفت.

فدراسیون فوتبال: عدم حضور اعضای هیات رئیسه در انتخابات کذب است

کمیته امور حقوقی فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش فارس، در پی انتشار خبری مبنی بر ممانعت و جلوگیری از حضور اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون در انتخابات آینده، امور حقوقی فدراسیون به اطلاع می رساند خبر مذکور صرفاً یک شایعه است و چنین رفتاری خلاف اصول اخلاقی است.

در بیانیه امور حقوقی فدراسیون فوتبال آمده است: اعضای هیئت رئیسه به همراه کمیته ها و سایر ارکان فدراسیون با راهبری سرپرست فدراسیون و همراهی و پشتیبانی دبیرکل طی ماه های گذشته تلاش کردند تا اساسنامه جدید فدراسیون با رعایت قوانین و مقررات داخلی و با نظر مثبت فیفا همراه گردد و به شکرانه خداوند بزرگ همه فرآیندها به سمت تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع پیش می رود.

مطمئناً همه کسانی که دلسوز فوتبال هستند و برای پیشرفت فوتبال کشور دل می سوزانند چه اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون و چه افراد خارج از فدراسیون فوتبال می توانند در انتخابات آینده شرکت کنند و کمیته های انتخاباتی فدراسیون منتخب مجمع مسولیت نظارت بر انتخابات را برعهده دارند.

بر این اساس افرادی که بخواهند با شایعه پراکنی و دروغ پردازی فضا را در این باره متشنج کنند مورد پیگیری حقوقی قرار خواهند گرفت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1352

به "فدراسیون فوتبال: عدم حضور اعضای هیات رئیسه در انتخابات کذب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: عدم حضور اعضای هیات رئیسه در انتخابات کذب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید