زمان دقیق برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی اعلام شد

به گزارش دکتر برای تو، تهران (پانا) - مهدی حاجیان، دبیر اجرایی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک اعلام کرد که این جشنواره دهم تا هفدهم اسفند سال جاری برگزار می شود.

زمان دقیق برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی اعلام شد

به گزارش ستاد خبری این رویداد هنری، مهدی حاجیان اضافه نمود: با توجه به قطعی شدن زمان برگزاری سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در بازه زمانی 11 تا 20 بهمن ماه و بعد از بررسی تمام شرایط اجرایی و زمینه های برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره هجدهمین نمایش عروسکی تهران مبارک، قرار شد این جشنواره دهم تا هفدهم اسفند ماه سال جاری برگزار شود.

حاجیان با اشاره به محدودیت هایی که در پی همه گیری کرونا برای برگزاری رویدادهای فرهنگی هنری ایجاد شده، اضافه نمود: هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک در فضای مجازی و با بهره گیری از ظرفیت های این فضا برگزار می شود . ضمن اینکه این دوره از جشنواره همچون جشنواره تئاتر فجر به صورت ملی و باحضور آثار هنرمندان شایسته کشور برگزار خواهد شد و امیدواریم با برطرف شدن محدودیت های کرونایی، در دوره های بعدی همچون روال سال های قبل، جشنواره نمایش عروسکی را هم به صورت فیزیکی و با حضور نمایش هایی از کشورهای گوناگون داشته باشیم.

هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک با یاد زنده یاد گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره و با دبیری اجرایی مهدی حاجیان دهم تا هفدهم اسفند ماه برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1457

به "زمان دقیق برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان دقیق برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید