برنامه ریزی آلمانی برای نساجی

به گزارش دکتر برای تو، تمرینات نساجی در این روز های کرونایی در حالی توسط بازیکنان در خانه پیگیری می گردد که محمود فکری از راه دور شاگردانش را کنترل می نماید.

برنامه ریزی آلمانی برای نساجی

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار از ،طبق دستور ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، تیم های لیگ رجحان نمی توانند به تمرین بپردازند. پس از تعطیلی اجباری تمرینات، بسیاری از باشگاه ها منتظر صدور اجازه آغاز مجدد تمرینات هستند تا دوباره دور یکدیگر جمع شوند، ولی در این میان کادر فنی باشگاه نساجی دست به ابتکار جالبی زد.

بازیکنان و اعضای کادر فنی نساجی مازندران با استفاده از برنامه سایبری، به صورت وبینار هر روز راس ساعتی معین همزمان تمرینات را خود را آغاز نموده و زیر نظر کادر فنی به مدت تقریباً 90 دقیقه پیگیری می نمایند.

این متد تمرینی که برگرفته از باشگاه بایرن مونیخ است، در این روز های کرونایی توسط اعضای کادر فنی باشگاه نساجی در حال پیگیری است و آن ها برنامه های خود را برای آماده نگه داشتن بازیکنان خود با این متد جدید دنبال می نمایند.

وحید فاضلی دستیار محمود فکری در این رابطه گفت: متاسفانه این روز ها همه کشور ها درگیر این ویروس مهلک و بحران شده اند و باشگاه های فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ما مطالعاتی انجام داده و آنالیز کردیم تا در این شرایط تعطیلی اجباری تمرینات تیم ها، بدن بچه ها را آماده نگه داریم و در این میان برنامه باشگاه بایرن مونیخ به نظر کامل تر آمد.

البته بایرن مونیخ از اپلیکیشنی استفاده می نماید که بهره گیری از آن در کشورمان با دشواری هایی همراه بود، اما بالاخره به زحمت توانستیم برنامه مشابهی طراحی کنیم و این تمرینات با مشارکت و همراهی بازیکنان به خوبی در حال اجرا است و امیدوارم مفید باشد.

هر چند تمرینات گروهی داخل زمین چمن چیز دیگریست، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا سلامتی بازیکنان در اولویت است و کوشش می کنیم بچه ها زیاد از آمادگی دور نشوند.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 895

به "برنامه ریزی آلمانی برای نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی آلمانی برای نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید