بامزه ترین عکس های مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش

به گزارش دکتر برای تو، خبرنگاران: امسال پنجمین دوره مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش هم برگزار گشت و شرکت کنندگان زیادی با عکس های زیبای خود هم از نظر فنی و هم از نظر کمدی درخشیدند. بنیانگذاران این مسابقه علاوه بر خنده یک پیام جدی برای مخاطبان خود دارند: یادتان باشد باید از منابع طبیعی محفاظت کنیم. ما می خواهیم پرچم حفاظت از حیات وحش را بالا ببریم، طبل و سنج بزنیم و سر و صدا راه بیندازیم و این پیام را پخش کنیم: حیات وحش در سراسر جهان در معرض خطر است و ما باید کاری برای نجات آن انجام دهیم.

بامزه ترین عکس های مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش

نیاز نیست کار سختی کنید، فقط کافیست هر یک از ما کمی تلاش کنیم تا تفاوت بزرگی ایجاد شود. مثلا محصولاتی که روغن پالم یا روغن نخل دارند نخریم، چون مزارع آن، جنگل ها را از بین می برند و روی آب و هوای جهانی تاثیر می گذارند. از محصولات غیرقابل بازیافت اجتناب کنید. حمام های کوتاه تری داشته باشید و کار های ساده دیگر... می دانید که همه این ها امکان پذیر هستند.

شاید شما فعال محیط زیست نباشید، اما اگر واقعا به محیط زیست و آنچه اتفاق می افتد اهمیت می دهید، همین کار های ساده را انجام دهید و دوستان و اعضای خانواده خود را هم به انجام دادن آن ها تشویق کنید، در شبکه های اجتماعی، مکان های عمومی و سرکار در این باره صحبت کنید. پست های محیط زیستی را به اشتراک بگذارید. سازمان های حفاظت از محیط زیست را پیدا کنید و از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی با آن ها در ارتباط باشید. برای مسئولان و کنندگان محلی خود نامه بنویسید و پیشنهادات خود را با آن ها در میان بگذارید. شما صدا دارید، همه ما داریم، از آن استفاده کنید و نترسید.

باوجود اینکه سطح رقابت امسال بالا بود، داوران به سختی توانستند فینالیست ها را از میان عکس های ارسالی انتخاب کنند. به نظر شما کدام یک از این عکس ها برنده خواهد شد؟

اختلافات خانوادگی

آخ جون برف!

وای نه!

چه جایی بهتر از این برای لم دادن؟

گوزن؟ کدام گوزن؟

درست پشت سرمه، نه؟

ببخشید...

آرزو های یک سنجاب

سلااام!

قلدربازی

صبح شنبه

قایم موشک بازی

سلام

گورخر های خندان

خیلی باحال بووود

وقتی کلی روی موهات کار کردی، ولی همه زحماتت به باد می ره

آدم فضایی

در حال رقصیدن

فکر کنم پیشنهاد بدی بهش داده

زوج اسکیت باز

وقتی استاد از سنجاب ها می پرسه کی بادوم زمینی دوست داره؟

مثلا قایم شده!

بودن یا نبودن؟

گمشده

به نظرتون داره غلغلکش می ده یا خفه اش می کنه؟

دنبال چی می گردی؟

بابون ماهیگیر

منبع: boredpanda

منبع: برترین ها
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 348

به "بامزه ترین عکس های مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بامزه ترین عکس های مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید