امیدواری ردبول به تغییر نتیجه گرندپری عربستان

به گزارش دکتر برای تو، تیم ردبول اتریش امیدوار است که نتیجه گرندپری ردبول که با قهرمانی راننده رقیب اصلی این تیم به خاتمه رسید تغییر کند.

امیدواری ردبول به تغییر نتیجه گرندپری عربستان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه بیلد آلمان؛ تیم ردبول اتریش که پیروزی در گرندپری مهم عربستان را از دست داد امیدوار است نتیجه این مرحله مورد آنالیز قرار بگیرد و تغییر یابد.

در اواخر مسابقه گرندپری عربستان ماکس فرستاپن، راننده هلندی ردبول و لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی مرسدس با هم برخورد کردند. در نهایت لوئیس همیلتون توانست از فرستاپن سبقت بگیرد و کار برای معین قهرمان فصل جاری فرمول یک به گرندپری پایانی کشیده شد.

هلموت مارکو، مشاور فنی ردبول درباره اتفاق های گرندپری عربستان و اعتراض تیمش گفت: امیدوارم همیلتون به خاطر اقداماتش در گرندپری عربستان جریمه گردد. می خواهیم که این حوادث مورد ارزیابی دوباره قرار بگیرد و نتیجه تغییر یابد. سعی می کنیم تا دیدگاه خود را به صورت متفاوت و از منظر جدیدی ارائه کنیم. پس از آن به این باور می رسم که همیلتون باید جریمه گردد.

وی اضافه کرد: ما اکنون ماه ها است که با مرسدس برای قهرمانی مبارزه می کنیم. قرار نیست که همواره تصمیم های یک طرفه در مبارزه گرفته گردد. امیدوارم که حادثه گرندپری عربستان دوباره تجزیه و تحلیل گردد و به برترین شکل نتیجه تغییر یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 دی 1400 بروزرسانی: 24 دی 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1941

به "امیدواری ردبول به تغییر نتیجه گرندپری عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری ردبول به تغییر نتیجه گرندپری عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید