احتمال تنها ماندن مجرد های سیگاری سه برابر دیگران است

به گزارش دکتر برای تو، زمانی سیگاری بودن به واسطه سیگار کشیدن ستاره های سینما روی پرده و عدم اطلاع عموم از آسیب های آن جزوی از جذابیت به حساب می آمد، اما با گذشت زمان، گویا از جذابیت این مخدر بیماری زا و مرگ آور کاسته شده است.

احتمال تنها ماندن مجرد های سیگاری سه برابر دیگران است

به گزارش ایرنا، یک مطالعه روی 2،000 غیرسیگاری نشان داد که 38 درصد از کاربران برنامه های دوستیابی، اگر در عکس پروفایل، افراد در حال سیگار کشیدن یا استعمال دخانیات باشند، به احتمال زیاد از آن رد می شوند و سراغ گزینه بعدی می فرایند.

تعداد زیادی از مردان اعتراف کردند زنانی را که در عکس پروفایلشان سیگار به دست دارند رد می کنند. در نتیجه آمار این تحقیقات، یک نفر از هر چهار نفر اعتراف کرد که در مورد عادات سیگار کشیدن خود در پروفایل دوستیابی دروغ گفته است. 27 درصد در قرار حضوری به خاطر روشن کردن سیگار و کشیدن آن، زمان قرار را کوتاه کرده اند.

همچنین معین شد که دو سوم از افراد فکر می کنند که سیگار کشیدن در حضور آن ها بدون اجازه گرفتن، بسیار غیر مودبانه است. 32 درصد احساس انزجار و 26 درصد احساس آزار می کنند. مسئول این تحقیقات گفته است که مطمئن هستند تا سال 2030 شاهد جهانی عاری از دود خواهیم بود.

این مطالعه همچنین نشان داد که از هر سه غیرسیگاری، دو نفر اگر همراهشان در اولین برخوردشان سیگار بکشد، به قرار دوم نمی فرایند. در لیست 10 دلیل نه گفتن بعد از قرار اول، بوی سیگار در صدر قرار گرفت و پس از آن بوی بد دهان، بوی بدن و دندان های لکه دار واقع شده است.

سیگار کشیدن علاوه بر اینکه به طور بالقوه باعث انواع مختلفی از سرطان می شود، مانع از یافتن دوست یا همراهی برای شما می شود.

نکته جالب دیگر این است که حتی برخی از افراد سیگاری (12.7 درصد از مردان و 6.7 درصد از زنان) با فرد سیگاری دیگری قرار ملاقات نمی گذارند. بیش از نیمی از مردان (55 درصد) و زنان (54 درصد) موافق بودند که سیگار کشیدن مجذوب کننده نیست. بیشتر غیرسیگاری ها حتی معتقدند که سیگار کشیدن مجذوب کننده نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 2102

به "احتمال تنها ماندن مجرد های سیگاری سه برابر دیگران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تنها ماندن مجرد های سیگاری سه برابر دیگران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید