طراحی ویلا: اجاره ویلا در گیلان چقدر گران شده است؟

به گزارش دکتر برای تو، به گزارش خبرنگاران، بر اساس داده ای دریافتی از سایت دیوار، فهرستی از میانه اجاره روزانه ویلا در بعضی از شهرهای استان گیلان به همراه درصد افزایش قیمت آن ها تهیه شده است.

طراحی ویلا: اجاره ویلا در گیلان چقدر گران شده است؟

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

با توجه به اطلاعات جدول زیر بندرانزلی با 92 درصد افزایش اجاره ویلا در یک سال گذشته در کنار ماسال با افزایش 72 درصدی اجاره ویلا بیش ترین افزایش نرخ اجاره ویلا در بین شهرهای جدول زیر را ثبت نموده اند.

لاهیجان کم ترین درصد افزایش را با 19.6 درصد افزایش در بین شهرهای زیر را پشت سر گذاشته است.

بر اساس داده های جدول زیر میانه اجاره ویلا در رشت از مهر 1399 تا مهر 1400 حدود 54 درصد افزایش داشته است. بعلاوه تالش 65.9 درصد افزایش قیمت ویلا را ثبت نموده است.

میانگین درصد افزایش اجاره ویلا در شهر گیلان از مهر 1399 تا مهر 1400 حدود 75.5 درصد بوده است که نشان می دهد افزایش قیمت قابل توجهی در نرخ اجاره ویلا در شهرهای گیلان ثبت شده است.(دقت داشته باشید میانه قیمت ها و نرخ اجاره بر اساس آگهی های ثبت شده در نیازمندی های دیوار به دست آمده است.)

در جدول زیر میانه نرخ اجاره روزانه ویلا در بعضی از شهرهای گیلان به همراه درص افزایش قیمت سالانه و ماهانه را مشاهده می کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: dr4u.ir شناسه مطلب: 1866

به "طراحی ویلا: اجاره ویلا در گیلان چقدر گران شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلا: اجاره ویلا در گیلان چقدر گران شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید